Dom i Wnętrze

Nowoczesny zestaw sztućców

 

Na naszym domowym stole królować powinny przede wszystkim pyszne i aromatyczne dania. Aby móc delektować się ich smakiem zadbajmy o to, aby zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw sztućców. Jakie propozycje i rozwiązania mają dla nas dzisiaj topowi producenci i projektanci? Czy zestaw sztućców może nas jeszcze zaskoczyć?

Zestaw sztućców z trwałych materiałów

Decydując się na zakup nowego zestawu sztućców przede wszystkim warto zorientować się, jak wygląda kwestia materiałów. Dzisiaj topowi producenci wykorzystują stal nierdzewną 18/10, która nie odkształca się, nie jest podatna na działanie wody oraz korozji, nie zarysowuje się. Sztućce wykonane z tego tworzywa możemy bez obaw czyścić w zmywarkach automatycznych. Warto dodać, że stal nierdzewna jest szeroko wykorzystywana w naszych kuchniach – materiał ten jest chętnie wybierany kiedy tworzone są wysokiej jakości garnku kuchenne.

Czy zestaw sztućców może nas jeszcze zachwycić? Zdecydowanie tak – przekonują projektanci i prezentują nam kolejne, oryginalne kolekcje. Współcześnie zestawy sztućców zdobione są elementami doskonale wpisującymi się w najnowsze trendy. Bez trudu znajdziemy sztućce minimalistyczne, idealne na stół skandynawski czy loftowy. Oryginalnym rozwiązaniem są sztućce o wydłużonych trzonkach, których smukła linia doskonale prezentuje się na każdym stole.

Zestaw sztućców z indywidualnym grawerem

Czy wiesz, że zakupiony zestaw sztućców może być personalizowany? Wszystko za sprawą wyjątkowych grawerów. Topowi producenci zaproponują nam bezpłatne grawerowanie wybranego kompletu. Grawer może składać się z inicjałów lub też pełnych i imion i nazwiska. Grawer to świetny pomysł, kiedy komplet sztućców przeznaczony jest jako prezent na ślub lub na rocznicę. Sztućce są również pakowane w ozdobne opakowania.