Motoryzacja

Wypożyczenie pojazdu do 3,5 ton

Wypożyczalnie samochodów oferują wysokiej jakości usługi, z których naprawdę warto skorzystać. Przede wszystkim moda na wypożyczanie pojazdu do 3,5 ton przyjechała do Polski zza zachodniej granicy. Tam zdecydowana większość przedsiębiorców bazuje właśnie na tego typu usługach. Są one o wiele wygodniejsze niż posiadanie samochodów na własność. Jest to związane z ciężarem obowiązku i utrzymania własnej, bogatej floty pojazdów ciężarowych. Czym jeszcze charakteryzuje się wypożyczenie pojazdu do 3,5 ton?

 

Wynajem pojazdów dostawczych od wypożyczalni

 

Wynajmowanie samochodów dostawczych do 3,5 tony jest bardzo popularną praktyką, którą stosują zarówno firmy jak i osoby prywatne. Bowiem takim pojazdem można bezpiecznie jeździć bez dodatkowych uprawnień – wystarczy tylko tradycyjne prawo jazdy kategorii B. Dlatego wypożyczenie pojazdu do 3,5 ton od wypożyczalni to bardzo popularna praktyka stosowana również przez osoby prywatne przykładowo do przeprowadzki czy transportu różnorodnych materiałów. Najczęściej taka forma dotyczy wynajmu krótkoterminowego, który może dotyczyć przedziału czasowego do 1 do 30 dni.

 

Dostępna jest również bardziej rozbudowana forma wypożyczania samochodów dostawczych. To wynajem długoterminowy, na którym bazują już tylko i wyłącznie firmy przewozowe. Dzięki niemu przedsiębiorcy mogą uzyskać sprawny, piękny i ekonomiczny pojazd bez żadnych niespodzianek. Oznacza to, że wypożyczenie pojazdu do 3,5 tony obejmuje comiesięczna ratę mająca w sobie wszystkie potencjalne naprawy uszkodzeń i usterek, które nadarzyłyby się w trakcie użytkowania samochodu. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą odetchnąć z ulgą i zapewnić sobie i firmowemu portfelowi stabilność comiesięcznych opłat – bez żadnych smutnych niespodzianek!

 

Podsumowanie

 

Wynajem pojazdu do 3,5 ton jest nazywane wynajmem pojazdu dostawczego. Najczęściej wynajmowane i najpopularniejsze pojazdy to Renault Master, Mercedes Sprinter czy Iveco Daily/Eurocargo. Podpisując umowę z wypożyczalnią warto zapytać właśnie o te modele pojazdów, w które warto zainwestować.