Motoryzacja

Rozmaite samochody ciężarowe w dobrej cenie

Wiele przedsiębiorstw zarządzających firmami TSL szuka oszczędności na różnych płaszczyznach. Jedna rzecz nie zmienia się w każdej firmie – to cykliczna potrzeba wymieniania samochodów dostawczych na nowsze modele. Bardzo dobrym sprzedawcą, u którego można pozyskać różne używane pojazdy ciężarowe jest dealer DBK prowadzący własną giełdę. Tam znajdują się różne samochody ciężarowe pochodzące od takich firm jak MAN, DAF, Iveco czy nawet Scania.

Dlaczego warto korzystać z usług auto-giełdy DBK?

 

Należy zaznaczyć, że dealer dealerowi nie równy. Jedni dealerzy posiadają lepszą, a inni gorszą sławę. Wszystko związane jest z jakością samochodów, które sprzedają. Co prawda na pozór zazwyczaj wszystkie samochody są wizualnie piękne i zadbane. Jednak jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach, którymi w przypadku używanych pojazdów ciężarowych są parametry techniczne. Sprawność układów hamowania, wydechu czy silnika to tylko przykłady elementów, na które trzeba zwracać szczególną uwagę w trakcie zakupu. W przeciwnym wypadku ryzyko zakupienia pojazdu – skarbonki zdecydowanie wzrasta.

Na giełdzie DBK wszystko jest prostsze! Firma niezwykle poważnie podchodzi do sprzedaży własnych pojazdów bardzo dokładnie sprawdzając ich stan wizualny jak i techniczny. W trakcie analiz czasem mechanicy wykrywają drobne usterki, które są natychmiast naprawiane. Wszystko dzieje się dla dobra klienta, który ma być zadowolony z zakupu. W firmie DBK liczy się jakość dlatego nie ma tutaj miejsca na wciskanie niesprawnych pojazdów za zawyżoną cenę. Każda analiza zakończona jest jazdą próbną stanowiącą ostateczną weryfikację dotyczącą jakości samochodu.

Podsumowanie

 

Samochody ciężarowe w stanie używanym to nie jedyna oferta, którą przedstawia Giełda DBK. W jej ofercie można również znaleźć sprawne przyczepy, naczepy, a nawet samochody specjalistyczne dostępne w formie zakupu czy najmu. To kompleksowa firma z wieloletnią tradycją, której można zaufać z czystym sumieniem.