Motoryzacja

Nowoczesna kabina Iveco Daily

Wielu przedsiębiorców chce zakupić niezwykle ekonomiczne i pojemne samochody ciężarowe tak aby zapewnić sobie maksymalny przychód. Jednak niewielu z nich dba o komfort kierowców, który jest bardzo ważny. Przecież to oni spędzają długie, robocze dni w ich wnętrzu. Dlatego z perspektywy kierowcy bardzo ważnym elementem każdego samochodu dostawczego jest kabina. Iveco Daily jest pojazdem, który wykonał ukłon w kierunku kierowców tworząc nowoczesną i praktyczną kabinę, z której zadowolony jest każdy kierowca.

Czym charakteryzuje się kabina samochodu Iveco Daily?

 

Kabina samochodu Iveco Daily jest bardzo ergonomiczna. Wszystko rozpoczyna się od fotela, który jest wykonany z niezwykle wygodnych materiałów. Pianka fotelowa bardzo dobrze dopasowuje się do ciała kierowcy przez co może on w komfortowy sposób wykonywać najdłuższe zlecenia. Do tego siedzenia są nieco wyższe przez co nawet najwyżsi kierowcy będą zadowoleni z kabiny Iveco. Oprócz wygody dla kierowców opartej na fotelu warto również zwrócić uwagę na ciekawe nowinki technologiczne. Jedną z nich jest bardzo dobrze wykonana skrzynia biegów, która umożliwia swobodne przerzucanie biegów bez wkładania w to dodatkowej siły. Skrzynia biegów bardzo gładko chodzi przez co zmiana biegów (nawet w mieście) jest czystą przyjemnością.

Oprócz wnętrza kabiny Iveco warto zwrócić uwagę na parametry techniczne Iveco Daily. Posiada on bardzo dobrze rozbudowany silnik 3,0, który jest w stanie pokonać nawet największe trudności na drodze. Jest on szybki, zwinny i zwrotny przez co transport usługowy za pomocą samochodu Iveco Daily jest błyskawiczny. Nawet w pełni załadowany samochód nie ma problemów z ruszaniem z miejsca na większych podwyższeniach.

Podsumowanie

 

Samochód Iveco Daily jest idealnie przystosowany do transportu miejskiego. Wie o tym każdy przedsiębiorca zarządzający firmą TSL. To właśnie dlatego każda szanująca się firma przewozowa posiada choć jeden samochód Iveco Daily w swojej dobrze wyposażonej flocie.