Zrób pracownikom motorozacyjną imprezę

1312
0
Share:

Szukasz pomysłu na jakąś ciekawą imprezę, w której uczestniczyć mieliby Twoi pracownicy? Nie chcesz robić kolejnej balangi, w czasie której każdy wypije flaszkę, chwilę potańczy, a później ucieknie do domu chcąc tylko oderwać się od tej firmowej i sztywnej imprezy? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie i świetny pomysł na prezenty dla pracowników, które wręczyć możesz im w ramach wspaniałej imprezy, o której żaden z nich nigdy nie zapomni!

Pomysł ten wpadł nam do głowy podczas, gdy w ostatnich dniach przeglądaliśmy popularne strony internetowe firm organizującej eventy dla firm. Przypadkiem wpadliśmy na stronę JazdaMarzen.pl i dowiedzieliśmy się, że firma ta organizuje imprezy zupełnie inne, niż konkurencja!

Ich imprezy nie są sztywne, nie łączą się z tradycyjnymi zabawami. Są zupełnie inne, dają masę ciekawych emocji, podniesionej adrenaliny i niebywałych przeżyć. Przeżyć, których zaznać można za kierownicami samochodów takich jak Ferrari czy Lamborghini. Przeżyć za kierownicami samochodów, które do setki rozpędzają się w zaledwie 4 sekundy, czego już za chwile doświadczyć będą mogli wszyscy Twoi pracownicy, niezleżnie od tego czy mają prawo jazdy czy nie (bo przecież autami tymi można przejechać się też na fotelu pasażera).

Imprezy z JazdaMarzen.pl standardowo odbywają się w miastach takich jak Kraków, Radom, Warszawa, Wrocław czy Kielce, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby firma ta zorganizowała event we wskazanej przez Ciebie miejscowości!

Jeśli więc robisz już imprezę dla swoich pracowników, to odpuść sobie kolejny bal czy wyjazd w góry, który zanudzi każdego. Zrób coś wyjątkowego, co z pamięci pracowników zapadnie na zawsze. Zajrzyj na stronę Jazdamarzen.pl i przekonaj się, że ich pomysły są świetne, no bo przecież przejażdżka Ferrari zachwycić musi każdego. Również Ciebie, bo przecież też weźmiesz udział w takiej imprezie!

Share: