Znajdź najlepszy parasol ogrodowy

638
0
Share:

Wypoczynek w ogrodzie bardzo często zastępuje nam dalekie podróże – otoczenie zielni i bliskość domu sprawiają, że czujemy się komfortowo, wszystko czego potrzebujemy mamy pod ręką. Taka strefa wypoczynkowa to z pewnością także świetne miejsce dla innych domowników. W ogrodzie znajdzie się dość miejsca do zabawy dla dzieci, podawania posiłków dla bliskich. W czasie lata zadbajmy nie tylko o wygodę, ale również o nasze bezpieczeństwo. Jak?

Parasole chroniące przed silnym słońcem

Podczas upalnego lata szczególnie mocno narażeni jesteśmy na promieniowanie UV. Silne promienie słoneczne mogą powodować poparzenia skóry, udarny słoneczne. Niezbędne jest stosowanie kremów z filtrem oraz przesiadywanie w cieniu. Najlepiej parasola ogrodowego. Firmy takie jak parasol-ogrodowy.pl zapewni nam nie tylko wygodę w ogrodzie, ale też niebagatelnie wpłynie na estetykę miejsca wypoczynkowego. Jak to możliwe?

Parasole projektowane z dbałością o detale

Parasole ogrodowe są dzisiaj projektowane z dużą precyzją: projektanci dbają nie tylko o doskonałe tworzywa, ale również o wygląd produktu. Nowoczesne parasole ogrodowe łączą w sobie wysoką funkcjonalność oraz trwałość, co jest szczególnie ważne. Stelaże parasoli ogrodowych wykonuje się z aluminium malowanego proszkowo – dzięki temu tworzywo to jest zabezpieczone przed pojawianiem się ognisk rdzy. Stelaż osadza się na ruchomej stopie, przez co możliwe jest rotowanie parasola wokół własnej osi. Czasze parasoli ogrodowych wykonuje się z tkanin nieprzemakalnych, najczęściej poliestru pokrytego poliuretanem. Dzięki temu tworzywo nie chłonie kurzu, wilgoci, jest odporne na płowienie. Nowoczesne parasole ogrodowe mają możliwość regulowania czaszy w jednej lub w dwóch płaszczyznach. Dzięki temu bez trudu dopasujemy kąt padania cienia do własnych potrzeb.

Share: