Zadaszenia tarasu do nastrojowego ogrodu

773
0
Share:

Uwielbiamy ogrodowe nastroje. Ich wielką różnorodność. Nastrojowe klimaty deszczowe oraz te słoneczne, błyszczące, pełne wakacyjnej swobody. Jak poddawać się im bez końca i bez żadnych ograniczeń? Urządzając się wygodnie i pomysłowo, co zdecydowanie umożliwią zadaszenia tarasu. Okażą się one niezastąpione w ogrodzie otwartym na rozmaite nastroje, na dni słoneczne i gorące oraz na te liryczne, deszczowe. Przecież w ogrodzie warto delektować się różnorodnością o każdej porze roku i dnia. Nowocześnie zadaszone tarasy to idealne miejsca, żeby tak właśnie się stało.

Zadaszenia tarasu na słońce i na deszcz

Miło jest posiedzieć w ogrodzie pachnącym deszczem. Na wygodnej sofie, na której ułożymy się na dłużej, wsłuchując w melodię deszczu. Do takiego magicznego zakątka warto zaprosić gości, na filiżankę herbaty z malin i na kawałek domowego ciasta z owocami z własnego ogrodu. Brzmi bajkowo, a przecież taką bajkę bardzo łatwo spełnić. Dzięki zadaszeniom tarasu zapewnimy sobie niezwykłe miejsce na skraju przytulnego domu i uroczego ogrodu. Uzyskamy w ten sposób jakby dodatkowy salon, z którego skorzystamy także podczas gorących dni. Nowoczesne zadaszenia tarasowe nie nagrzewają się i zapewniają idealne zacienie. Ich zalety docenimy więc także wiosną i latem, kiedy nasz ukochany taras stanie się w pełni wykorzystywany dzięki pomysłowym zadaszeniom.

Zadaszenia tarasu w południe, wieczorem i w nocy

Zadaszenia tarasu przydają się w nie tylko w południe, chroniąc przed słońcem. Nieocenione okazują się także wieczorem czy w nocy. To wtedy właśnie ogród odsłania swoje romantyczne walory. To wtedy właśnie miło jest posiedzieć na nastrojowo oświetlonym tarasie. Wiele zadaszeń posiada oświetlenie LED-owe, które podkreśli urok każdego miejsca.

Share: