https://3dwnetrza.pl http://inklouds.pl/typy-bukmacherskie-nba/ http://stolpo.pl/wycieczki-inne-niz-wszystkie/

Wesele bez muzyki disco polo 

1255
0
Share:

Jeśli chodzi o muzykę disco polo, wiele osób ma do niej stosunek ambiwalentny. Uwielbiamy się przy niej bawić, natomiast na co dzień raczej stronimy od jej prostych rytmów, uważając za kicz. Gdy przychodzi do organizacji wesela, pary zastanawiają się jak „ugryźć” temat disco polo. Coraz częściej całkowicie się odchodzi od tej muzyki na przyjęciach. Tylko czy jest to słuszna decyzja?

Wesele bez rytmów „Jesteś szalona”

Są pary, które w rozmowie z zespołem, czy DJem zastrzegają na samym początku, że nie życzą sobie disco polo na ich weselu. Taka decyzja jest często podyktowana muzycznymi preferencjami przyszłych małżonków. Być może są to fani ciężkiego rocka, hip-hopu albo muzyki klasycznej, uważający disco polo za podrzędny, niewarty uwagi gatunek. Wiele par pragnie również, aby ich przyjęcie było wytworne i eleganckie, a disco polo nie wpisuje się w ten schemat. Muzykę tę kojarzy się raczej z festynami i wiejskimi dyskotekami. Warto jednak wziąć pod uwagę nie tylko swoje preferencje, ale przede wszystkim gości. Wbrew wszelkim przekonaniom, bowiem, wesele jest głównie dla nich. Każda para pragnie, aby ich rodzina i przyjaciele dobrze się bawili i na długo zapamiętali ten ważny dla nich dzień.

„Hej wesele, hej wesele tańcowało”

Zespoły weselne zgodnym chórem potwierdzają, że nic tak nie porywa weselników, jak dobrze znana „Szalona” Boysów, czy „Żono moja” Masters, a od kilku lat również bijąca rekordy popularności piosenka „Ona tańczy dla mnie”. Każdy zespół, czy DJ obserwuje gości. Patrzą jak się bawią, jaka jest frekwencja na parkiecie i czy przypadkiem za dużo osób nie wychodzi z sali. Dobrze wiedzą, że grając proste polskie disco, porwą do tańca tłumy i skutecznie zniechęcą gości do opuszczania przyjęcia. Często bywa też tak, że sami weselnicy domagają się od zespołu, czy DJa konkretniej piosenki. Trudno jednak spełnić ich prośby, jeśli para młoda zastrzegła sobie, że nie życzy sobie disco polo. Warto więc pomyśleć o tym zanim zdecydujemy się dać tej muzyce czerwoną kartkę.

Tagswesele
Share: