Wczasy last minute z biurem podróży

552
0
Share:

Coraz więcej Polaków korzysta z usług biur podróży – wynika to przede wszystkim z atrakcyjnych cen oraz możliwości powierzenia organizacji swoich wczasów profesjonalistom. Wielu Polaków jest zdania, że codzienna praca i obowiązki skutecznie zniechęcają ich do samodzielnego planowania jakichkolwiek wyjazdów – znacznie lepszą opcją jest pomoc biur podróży i wybranie konkretnego wyjazdu. Co warto wiedzieć o wczasach z biurem podróży?

Wczasy i wycieczki

Podstawowym produktem oferowanym przez biura podróży są wczasy oraz wycieczki. Różnią się one formą spędzania czasu. Wybierając się na wczasy decydujemy się na konkretną miejscowość, gdzie spędzimy określoną ilość czasu. W przypadku wycieczek są to zazwyczaj wyjazdy objazdowe, tematyczne, podczas których nie tylko intensywnie zwiedzamy, ale również śpimy w różnych miejscach. Podczas trwania wycieczek możliwe jest uczestniczenie w osobno płatnych wyjazdach fakultatywnych. Zazwyczaj Polacy preferują wczasy w jednym miejscu. Wycieczki objazdowe interesują głównie osoby starsze.
Biura podróży posiadają niezwykle szeroką ofertę wczasów zagranicznych – w Polsce najczęściej wybierane kierunki to oczywiście Egipt, Tunezja, Wyspy Kanaryjskie, Turcja, Hiszpania, Chorwacja.
Oczywiście w ofercie znajdują się także wczasy egzotyczne w takich krajach jak Dominikana, Seszele, Mauritius czy Kuba.
Last minute – na ostatnią chwilę!
Wczasy last minute to opcja dla tych, którzy nie mieli możliwości zaplanowania wyjazdu wcześniej. Dodatkowo takie wczasy to także szansa na zaoszczędzenie znacznej kwoty pieniędzy. Okazuje się także, że wiele wycieczek last minute może być związanych z egzotycznymi kierunkami, np. wczasy na Dominikanie last minute. Wycieczki last minute wymagają od nas natychmiastowego spakowania się i decyzji na wyjazd w ciągu 1-3 dni.

Share: