http://artfolkgallery.org/rowerzysta-na-drodze-ubezpieczenie-oc-i-nnw/ http://kerganos.com/jaki-promiennik-gazowy-kupic-na-taras/ http://alp-link.com/kuchnia-ma-byc-miejscem-gdzie-spedzamy-czas-z-przyjemnoscia/

Taras przy domu zadaszony – pomysł na przestrzeń wypoczynkową

610
0
Share:

Własny taras przy domu daje wiele możliwości na spędzanie czasu. Taras przy domu zadaszony może stać się naszą letnią jadalnią, miejscem do spotkań w gronie znajomych czy rodziny, miejscem do wypoczynku. Tylko od nas zależy, jak zaaranżujemy tę przestrzeń i w jaki sposób wykorzystamy jej potencjał!

Taras przy domu zadaszony – wybieramy meble ogrodowe!

Pierwszym krokiem do tego, aby zaaranżować taras przy domu zadaszony jest wybranie odpowiednich mebli. W sklepach producentów znajdziemy szeroki wybór nowoczesnych mebli modułowych, jak i technorattanowych czy rattanowych. Meble powinny być dopasowane do nas samych: jeśli pragniemy biesiadować na tarasie koniecznie wybierzmy klasyczny stół oraz dopasowane, wygodne krzesła. Jeśli interesuje nas wypoczynek i jesteśmy fanami lenistwa najlepsze okażą się leżanki ogrodowe. Szukając inspiracji na nietuzinkowy taras przy domu zadaszony możemy wybrać fotele w kształcie kokonów, wewnątrz których skryjemy się przed podmuchami wiatru czy promieniowaniem słonecznym.

Nowoczesny taras przy domu zadaszony

Decydując się na taras przy domu zadaszony musimy wybrać konkretny rodzaj zadaszenia. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się nowoczesne pergole o konstrukcji modułowej, które pozwolą na zadaszenie dowolnej przestrzeni tarasowej. Nowoczesne pergole tarasowe zaskoczą nas funkcjonalnością i świetnymi parametrami technicznymi: konstrukcja wykonana jest z elementów aluminiowych, zabezpieczonych przed wilgocią. Na szczycie zadaszenia umiejscowione są listwy uchylne, których pozycję ustalamy sami, jednocześnie decydując o tym jak wiele światła słonecznego wpada na taras. Pergole tarasowe znacząco podniosą nasz komfort i wygodę, sprawią także, że każda chwila na świeżym powietrzu będzie wyjątkowa.

Share: