http://naropa2016.org/w-poszukiwaniu-idealnego-wyposazenia-kuchni-i-jadalni/ http://dylanferrandis.com/wygoda-na-tarasie-naroznik-tarasowy/ http://northtexaswish.org/jaki-zestaw-garnkow-wybrac-do-swojej-kuchni/

Stwórz miejsce idealne do odpoczynku w ogrodzie!

1607
0
Share:

Piękny i zadbany ogród to wizytówka każdego domu jednorodzinnego. Aby przyciągał on wzrok i zachwycał niezbędne jest poświęcenie czasu i pieniędzy – efekt jednak warto jest wysiłków. Warto w ogrodzie stworzyć miejsce odpowiednie do odpoczynku, w którym wraz z rodziną będziemy mogli rozkoszować się ciepłymi, letnimi wieczorami. Jak urządzić taki kącik? Oto kilka wskazówek!

Jakie meble wybrać?

Zanim kupimy konkretne meble ogrodowe zastanówmy się, w którym miejscu naszego ogrodu ma znaleźć się kącik wypoczynkowy. Czy ma to być miejsce zacienione, pod drzewami? A może znacznie lepszą opcją będzie ustawienie stołu i krzeseł w pełnym słońcu? Obie opcje posiadają swoje niewątpliwe zalety. Kiedy zadecydujemy o miejscu przychodzi czas na zakup mebli – wybór jest naprawdę szeroki. Meble ogrodowe tworzone są przede wszystkim z technorattanu, ale również z litego drewna, aluminium. Meble technorattanowe i aluminiowe są niezwykle lekkie, co z pewnością jest olbrzymią zaletą, gdyż z łatwością można przenosić je z miejsca na miejsce.
Meble drewniane są niezwykle trwałe, jednak musimy pamiętać o ich wadze i rozmiarach – dysponując niewielkim kawałkiem przestrzeni mogą one skutecznie zmniejszyć optycznie nasz ogród.
Chcąc jeszcze bardziej podnieść komfort podczas relaksu możemy do naszych mebli dobrać odpowiednie poduszki czy narzuty.

parasol ogrodowy

LITEX


Stawiając zestaw wypoczynkowy w miejscu mocno nasłonecznionym warto pomyśleć o kupnie parasola ogrodowego. Będzie on skutecznie chronił przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym oraz ciepłem. Wysokiej klasy parasole ogrodowe tworzone są z wytrzymałych włókien poliestrowych – są one odporne na zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie ultrafioletowe. Dzięki tym cechom na długo zachowują swój elegancki wygląd.
Źródło zdjęcia: gardenspace.pl.

Share: