http://dicetheatreonice.org/nowoczesne-wozki-dzieciece-wybieramy-najlepszy-model/ https://holard.net/jakie-meble-na-taras-wybrac-aby-zapewnic-sobie-komfort/ zobacz tu

Studia podyplomowe w Lublinie, szansą na utrzymanie pracy nauczyciela

651
0
Share:

Wielu nauczycielu z obawą przygląda się reformie szkolnictwa i zmianom jakie przynosi. Już dziś od września traci pracę dużą grupa nauczycielska oraz gro osób zatrudnionych do obsługi placówek szkolnych. Gdy jeszcze w tym roku zwolnienia w szkolnictwie dotyczą przeważnie nauczycieli, którzy osiągnęli wiek emerytalny bądź posiadają uprawnienia do świadczenia kompensacyjnego to już od września przyszłego roku los wielu osób staje się niepewny. Nikt nie wie czym będą kierować się dyrektorzy szkół przy zwiększaniu kadry nauczycielskiej w szkołach podstawowych a następnie w liceach ogólnokształcących.
Chcąc zachować status nauczyciela i mieć pewność pracy już dziś trzeba zadbać o swoją przyszłość i poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe. Jedyną szansą na utrzymanie pracy dla wielu, szczególnie młodych nauczycieli jest ukończenie studiów podyplomowych o atrakcyjnych na rynku pracy szkolnictwa kierunkach.
Dziś wiele ośrodków kształcenia wyższego w tym również Uczelnia Korczaka w Lublinie oferuje ciekawe kierunki studiów podyplomowych dla nauczycieli, których ukończenie gwarantuje powiększenie swoich kwalifikacji zawodowych i szansę utrzymania pracy bądź samodzielnego stworzenia sobie stanowiska pracy. Oferta Studia podyplomowe Lublin spełnia niemalże wszystkie wymogi dzisiejszego rynku pracy w szkolnictwie. Dwu semestrowe zajęcia odbywają się w trybie zaocznym, co ułatwia do nich dostęp nauczycieli nie tylko z okolic Lublina, ale nawet całej Polski. Atrakcyjne kierunki takie jak dla przykładu zarządzanie oświatą, edukacja przedszkolna i wczesno przedszkolna z pedagogiką, pedagogika, wczesne wspomaganie rozwoju małego dziecka, edukacja dziecka w żłobku i przedszkolu czy edukacja i terapia młodzieży z autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną – gwarantują zdobycie wyższych kwalifikacji. Daje to szansę na utrzymanie dotychczasowej pracy bądź przekwalifikowanie się zgodnie z nabytymi uprawnieniami.

Share: