http://passittotheleft.org/zadbaj-o-jakosc-i-estetyke-posilkow/ https://siteopia.pl https://benmeirovitz.com/pierwsze-lekcje-jazdy-na-koniu/

Stomatolog – ostatnia deska ratunku

1201
0
Share:

Większość społeczeństwa dopiero podczas wizyty u stomatologa dowiaduje się o istniejących zabiegach, które mogą poprawić stan oraz wyleczyć ich uzębienie. Wielu z nas traktuje wizytę u dentysty jako ostateczność i często decyduje się na nią, zbyt późno, kiedy bolący ząb znacznie utrudnia funkcjonowanie lub zażywane tabletki przeciwbólowe nie pomagają. Okazuje się, że w dzisiejszych gabinetach stomatologicznych pacjent może skorzystać z wielu zabiegów. Większość z nich jest bezbolesna lub lekko odczuwalna, natomiast efekt widoczny często już po pierwszym z zabiegów. Zobaczmy z jakich usług najczęściej korzystają pacjencie.

Wybielanie zębów

Obecnie w większości gabinetów stomatologicznych skorzystać można z zabiegu wybielania zębów metodą laserową oraz BEYOND. Decydując się na drugą z nich pacjent po około sześćdziesięciu minutach może prezentować swój śnieżnobiały uśmiech. Według badań metoda jest najbezpieczniejsza i daje największy efekt.

Licówki

Licówki porcelanowe to tak zwane uzupełnienie protetyczne, które upiększy nasz uśmiech. Dla zobrazowania jest to rodzaj płytki wykonany przeważnie z porcelany mocowany do zęba za pomocą kleju.

Laserowe wykrywanie próchnicy

Dzięki specjalnemu urządzeniu w uzębieniu pacjenta odnaleziona zostanie próchnica, która poprzez szybkie zdiagnozowanie pozwoli na podjęcie odpowiedniego leczenia.

Share: