Stań się kreatorem wirtualnej rzeczywistości

2123
0
Share:

Grafika komputerowa to szeroka i inspirująca dziedzina. Aby stawać się coraz lepszym w swoim fachu, konieczne jest nadążanie za trendami i ciągłe doskonalenie umiejętności. Najlepszą okazję ku temu stwarzają profesjonalne kursy i szkolenia. Jeżeli myślisz, że uczestnictwo w kursie wiążę się z wieloma wyrzeczeniami i koniecznością dysponowania wolnym czasem, aby dostosować się do grafiku, jesteś w błędzie! Sprawdź najnowszy hit wśród szkoleń i stań się mistrzem w swoim fachu.

Kursy na miarę XXI wieku

Nowoczesne firmy szkoleniowe wychodzą naprzeciw wymaganiom aktywnych i zajętych osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności, mimo braku wystarczającej ilości czasu wolnego. Korzystając z nowoczesnych metod, możesz uczyć się we własnym domu, kiedy tylko masz na to ochotę. Jak to zrobić? Wystarczy, że zalogujesz się na stronie, założysz konto, wybierzesz kurs, który cię interesuje, dokonasz wpłaty i gotowe! Dostaniesz dostęp do cyklu materiałów wideo, które fachowo i rzeczowo przeprowadzą cię przez cały proces obsługi danego programu. Dodatkowo, rejestrując się w portalu stworzysz prywatne konto, na którym będziesz mógł gromadzić swoje kursy, zbierać odznaki i korzystać z atrakcyjnych rabatów.

Gratka dla grafika

Poznaj Blender – program, który pokocha każdy miłośnik grafiki komputerowej. Wygodny kurs online (dostępny tutaj: https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/blender.html ) zademonstruje ci, jak stworzyć od postaw model kasy lub tarczy, które można wykorzystać w silnikach do gier. Przystępna forma i narracja kursu sprawdzi się zarówno u początkujących, jak i zaawansowanych grafików. Fachowy grafik przeprowadzi cię przez cały proces powstawania prototypu, począwszy od modelowania base-mesha, poprzez przygotowywanie low-poly i rzeźbienie detalu high-poly i teksturowanie, aż po prezentację finalnego dzieła w Marmoset Toolbag 3.

Share: