Specjalistyczne zabiegi dla skóry

401
0
Share:

Wybierając gabinet medycyny estetycznej (na przykład w Katowicach), należy nieśpiesznie przebierać w ofertach, słuchać znajomych i czytać opinie w różnych źródłach. Poznanie referencji i opinii dotychczasowych użytkowników pozwoli nam na wybranie najlepszej placówki, gdzie interesujący nas zabieg zostanie wykonany w sposób profesjonalny.
 

Jak wybrać odpowiedni gabinet medycyny estetycznej?

Dlaczego decydujemy się na skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej? Przede wszystkim pragniemy wyglądać młodziej. Wraz z biegiem lat na naszej twarzy pojawiają się zmarszczki, bruzdy, nieestetyczne przebarwienia. Wszystkie te zmiany spowodowane są upływem czasu, ale także negatywnym wpływem czynników środowiska, takich jak zanieczyszczenie, silne promieniowanie UV. Odwodniona skóra podatna jest na uszkodzenia, zmianę kolorytu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod medycyny estetycznej możliwe jest cofnięcie czasu!
Jak wybrać najlepszy gabinet medycyny estetycznej? Z pewnością nie powinniśmy kierować się wyłącznie ceną – uczulają specjaliści z gabinetu filine.pl. Ważne są referencje oraz opinie dotychczasowych klientów. Jeśli pragniemy poznać bliżej sposób działania placówki wystarczy umówić się na wizytę kontrolną z lekarzem. Odpowie on na wszystkie nasze pytania i rozwieje wątpliwości związane z zabiegiem.
 

Jak wykonywane są zabiegi medycyny estetycznej?

Podstawą jest oczywiście rozmowa z lekarzem oraz wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do zabiegu. Kolejno ustalany jest termin. Na kilkanaście minut przed zabiegiem skóra może być znieczulona miejscowo specjalistycznym kremem, przez co zmniejszy się dyskomfort pacjenta. Sam zabieg trwa ok. 20 minut. W przypadku zastosowania kwasu hialuronowego efekty widoczne są od razu. Decydując się na zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej efekty zauważymy po ok. tygodniu

Share: