apartamenty w Szczawnicy torby reklamowe

Sofa, która rozpieszcza

687
0
Share:

Coraz chętniej wybieramy przedmioty wielofunkcyjne. Takie, które pozwalają nam robić kilka rzeczy naraz. Wynika to ze współczesnego stylu życia, ale także z możliwości, które niosą nowoczesne technologie. Łączymy różne strefy. Nie separujemy tak jak dawniej pracy, nauki, rodziny i odpoczynku. Ale staramy się, żeby te wszystkie aspekty naszego bycia się przenikały i dopełniały. A pomagają nam w tym różne rozwiązania, systemy i przedmioty codziennego użytku.

Praca, dom, wypoczynek

Dawniej te sfery były rozdzielone. Kończył się czas pracy i zaczynał czas dla rodziny czy czas wypoczynku. Dzisiaj często pracujemy w domu lub na łonie natury. Wystarczy nam do tego szybki Internet, laptop czy telefon. Zamiast pracować w biurze, wolimy to robić w domu. Na przykład na wygodnej sofie.

Nadszedł Etap Sofa

Marka Etap Sofa zapowiada totalną rewolucję w podejściu do domowego wypoczynku. Z pewnością Etap Sofa wyróżnia nie tylko nieprzeciętny design, ale także komfort. Zapewnia ją zintegrowany z sofą panel audio, umożlwiający słuchanie muzyki w standardzie Bluetooth.
Sofa, narożnik czy fotel – który proponuje Etap Sofa – to przedmioty, które nas rozpieszczą. Gwarantują doskonały wypoczynek, ale szybko mogą się przemienić w wygodne miejsce do pracy lub rodzinnej integracji. Ruchome podłokietniki i zagłówki zostały wyposażone w funkcję regulacji kąta oparcia. Ustawimy też bez problemu położenie siedziska fotela tak, jak nam najwygodniej.

Kolory i wzory

Ekskluzywne przedmioty Etap Sofa polecane są przez Meble Gama. W tym sklepie internetowym dopasujemy kolor i wzór sofy do naszych preferencji estetycznych i do charakteru konkretnej przestrzeni salonu, sypialni, biura. Wykreujemy nieszablonowe wnętrze przeznaczone do wygodnego przebywania na co dzień.

Share: