http://dylanferrandis.com/wygoda-na-tarasie-naroznik-tarasowy/ http://funniestfemale.com/nowoczesny-fotel-do-ogrodu-co-wybrac/ https://holard.net/jaki-zestaw-garnkow-wybrac-do-swojej-kuchni/

Sofa doskonale dobrana do wnętrza

1014
0
Share:

Piękne wnętrze nie stworzy się samo, bo wymaga naszej uwagi i koncepcji. Jego podstawę stanowią doskonale dobrane przedmioty. Doskonale, czyli jak? Według jakiego klucza najlepiej uzupełniać i meblować wnętrza? Odpowiedź na to pytanie jest jedna – według tego, co nam w duszy gra. Nie kreujemy domów czy mieszkań dla gości, którzy zawitają tylko na chwilkę. Nie kopiujmy bezwolnie modnych stylizacji, ale wyrażajmy siebie i ulubioną estetykę. Niech wnętrza faktycznie powstają z wnętrza, czyli z naszej duszy i wyobraźni.

Czym charakteryzuje się piękna sofa?

Podstawę każdego salonu stanowi komplet wypoczynkowy, którego najważniejszym elementem obok narożnika jest sofa w połączeniu z fotelami. Może ona także być traktowana zupełnie osobno, nie tylko jako część zestawu. Sofę ustawimy też w sypialni zamiast foteli lub w rozległym korytarzu.
Czym charakteryzuje się piękna sofa? Starannym wykonaniem i ciekawym projektem. W zakresie kolorystyki czy stylistyki mamy dużą dowolność. Po prostu – do koloru, do wyboru. Oto kilka propozycji.

Kolory flory

Sofa Diva to propozycja od Orfeusz Bobo. Prezentująca się dystyngowanie i widowiskowo niczym operowa diva. Na pewno przyciągnie wzrok i skupi na sobie uwagę. Bardzo ładnie wygląda w białym kolorze, udekorowana motywami roślinnymi.

Faktyczny futuryzm

Bryłka Meble to marka, która udowadnia kolejny raz, że spogląda w przyszłość. Sofa Lima prezentuje się jak przedmiot, który pochodzi z mającej dopiero nadejść epoki. Prostota i doskonałość. Perfekcja pod każdym względem.

Rewelacyjne retro

Sofa Henry z kolekcji Etap Sofa to ciekawy mebel, który rewelacyjnie dopełni aranżację w stylu retro. Jej designerski charakter podkreśli wyrazista kolorystyka: mocny pomarańcz czy soczysta zieleń. Więcej pięknych sof znajdziemy w salonie Gama: gama-sklep.com.pl.

Share: