Sketchup podstawy – gdzie go znaleźć?

1103
0
Share:

Szkolenia online cieszą się coraz większą popularnością w Polsce – widać to szczególnie w przypadku platform oferujących szkolenia z zakresu oprogramowania komputerowego czy programowania. Czy ten rodzaj nauki jest dla każdego? Czy takie szkolenia pozwolą nam rozwinąć skrzydła w nowym zawodzie i podjąć nowe zatrudnienie z nową, lepszą pensją?

Szkolenia skierowanego do każdego!

Szkolenia na platformach e-learningowych wyrosły na gruncie platform tworzonych dla studentów. Dzięki nim mogli się oni kontaktować ze swoimi wykładowcami, pobierać materiały do nauki. Dzisiaj to jednak znacznie większe narzędzie: na platformach znajdziemy setki materiałów szkoleniowych, wśród których możemy wybierać te najbardziej dopasowane do naszych potrzeb. Wśród platform dostępnych w polskiej sieci na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim cgwisdom.pl. Jest to platforma specjalizująca się w szkoleniach projektowania 3D, tworzenia wizualizacji wnętrz, ale również programowania aplikacji dla urządzeń mobilnych. Znajdziemy tam także Sketchup podstawy.
Szkolenia tworzone są w języku polskim – to spore ułatwienie dla większości odbiorców. Każde zagadnienie jest szczegółowo omawiane na konkretnych przykładach. Za tworzenie materiałów wideo odpowiedzialni są specjaliści w swoich branżach. Na uwagę zasługuje również fakt, że szkolenia pogrupowane są w taki sposób, aby bez trudu znaleźć poziom odpowiadający naszym umiejętnościom.

Jakie są koszty szkoleń online?

Ceny szkoleń internetowych są znacznie atrakcyjniejsze od tych oferowanych przez prywatne firmy szkoleniowe. Niska cena to także dodatkowa oszczędność dla nas! Aby zakupić interesujący nas kurs wystarczy dodać go do wirtualnego koszyka, kolejno zaś zapłacić za niego przelewem internetowym.

Share: