Różane stylizacje wnętrzarskie

744
0
Share:

Róże to kwiaty, które kochamy za ich szlachetny i romantyczny urok, za ich wdzięk, za niepowtarzalny zapach. Piękno różane zdaje się być ponadczasowe. W dodatku róże to bogata symbolika miłosna, która podobnie jak same kwiaty, jest po prostu wieczna. Różowy zatem to symbol natury, kultury, uczucia. Poza tym barwa ta jest bardzo interesująca od strony plastycznej i dlatego też warto wykorzystywać ją, tworząc zjawiskowe stylizacje wnętrzarskie. Do dzieła! Pokolorujmy świat. Albo popatrzmy na niego przez różowe okulary…

Różowe meble pokojowe

Na stronie gama-sklep.com.pl będziemy mogli podziwiać meble w najróżniejszych kolorach. Przekonamy się, że nie warto obawiać się odważnych kolorów. Różowe meble tapicerowane mogą stać się dominantą całego wnętrza. Dużo zależy tutaj od odcienia, na jaki się zdecydujemy. Pudrowy róż czy może nasycony amarant?
Różowy kolor bardzo ładnie wygląda na nowoczesnych sofach, fotelach, narożnikach. Również w połączeniu z innymi barwami, z szarością i zielenią na czele. Różowe motywy bardzo ładnie też zaprezentują się na salonowych meblościankach. Białe meble z różowymi akcentami najpiękniej wyglądać będą w romantycznej sypialni, nawiązującej na przykład do delikatnego stylu prowansalskiego.

Różowe meble kuchenne

Przyzwyczailiśmy się do tego, że meble kuchenne muszą być utrzymane w stonowanej kolorystyce. Przez lata wybieraliśmy więc głównie brązowe meble do kuchni. Tymczasem warto odrobinę zaszaleć z kolorem na meblach kuchennych. Na przykład decydując się na różowy narożnik kuchenny. Albo komponując górne szafki różowe z dolnymi w kolorze szarym czy turkusowym. Efekty plastyczne, jakie osiągniemy, okażą się w stu procentach satysfakcjonujące.

Różane dodatki

Kolor różowy przebija się poprzez inne barwy. Dlatego też, jeśli nie jesteśmy zdecydowani na różowe meble, to wybierzmy dodatki w tym kolorze. Na przykład takie, które różowy podają jako różany. Odwołując się do urody kwiatu. Różowe dodatki więc można wprowadzić poprzez sztuczne róże, które wyglądają bardzo ładnie, kiedy są zrobione z najlepszych materiałów. Ale też róż fantastycznie wprowadzą fotografie przedstawiające róże czy fototapeta z tym motywem.

Share: