Restauracja w plenerze

996
0
Share:

Pyszne dania nie wystarczą, żeby przyciągnąć gości do restauracji. W miejscu kulinarnych doskonałości musi panować jeszcze wspaniała atmosfera. Jak ją stworzyć? Jeśli tylko istnieje taka możliwość, to warto otworzyć wnętrze na świat. Na piękny ogród, na malownicze widoki, na romantyczny ryneczek czy na urokliwą uliczkę, na której zawsze dzieje się coś ciekawego i miłego. Gdy tylko pogoda sprzyja, warto zaprosić gości do zjedzenia posiłku na zewnątrz. Jak urządzić taką restaurację pod chmurką?

Doskonałe meble zewnętrzne

Na stronie gardenspace.pl odkryjemy wiele inspiracji dotyczących umeblowania restauracji na świeżym powietrzu. Zresztą prezentowane tutaj meble zewnętrzne wyglądają tak elegancko i atrakcyjnie, że z powodzeniem mogą stanąć również w środku restauracji. Wystarczą zestawy stołów z krzesłami, ustawione na tarasie czy na patio, żeby restauracja nabrała nowego wymiaru. To także prosty sposób na powiększenie jej obszaru i zapewnienie gościom większej liczby miejsc.

Perfekcyjne krzesła do restauracji

Podstawę doskonale przygotowanego miejsca do zjedzenia posiłku stanowią wygodne krzesła. Jakie meble z tej kategorii wybrać, gdy musimy uwzględnić, że będą one stały na zewnątrz? Krzesła do restauracji w plenerze muszą być komfortowe, stylowe, ale też wytrzymałe i odporne na działanie deszczu, mrozu czy promieni słonecznych. Warto więc wybrać perfekcyjne krzesła ogrodowe. Te w wersji technorattanowej czy aluminiowej okażą się rewelacyjne!

Doskonałe stoły do restauracji

Żeby powstał komplet, musimy krzesła uzupełnić stołem, który pomieści co najmniej kilka osób. Jaki stół wybrać na przykład na taras, który stanowi poszerzenie wnętrza restauracyjnego? Prostokątny lub okrągły stół z technorattanu? A może rustykalny stół z drewna teakowego? Ten ostatni wspaniale umebluje przestrzeń restauracji w stylu romantycznym czy folkowym.

Share: