Rattan w minimalistycznym ogrodzie

771
0
Share:

Kiedy patrzysz na swój ogród czujesz, że czegoś w nim brakuje? Minimalistyczna, chłodna aranżacja coraz mniej Ci się podoba? Najwyższa pora tchnąć w nowoczesną kompozycję nieco życia! Nic tak nie doda kolorytu zewnętrznej aranżacji jak wysmakowane fotele albo sofa z naturalnego rattanu! Czy meble z naturalnej plecionki sprawdzą się na tarasie otaczającym dom wzniesiony według najświeższych architektonicznych trendów?

Rattanowe meble na miarę nowoczesnego designu

Meble rattanowe znacznej część z nas mogą kojarzyć się z niemodnymi, bujanymi fotelami czy masywnymi, gęsto plecionymi krzesłami, które odeszły już do lamusa. Najwyższa pora wyjść poza schemat i przyjrzeć się bliżej rattanowym meblom proponowanym przez czołowe marki wyposażenia outdoorowego. W dobrych sklepach znajdziemy obecnie szeroki wybór nietuzinkowych mebli, które harmonijnie wpisują się w wyznaczniki obowiązujące w modnym designie. Wśród mnogości dostępnych w sklepach fasonów znajdziemy między innymi minimalistyczne krzesła osadzone na geometrycznych, metalowych nogach, jednoosobowe huśtawki wypełnione miękką poduchą, eleganckie sofy w kolonialnym stylu. Bijące rekordy popularności meble łączą w sobie lekkość, prostotę i egzotykę, dzięki której każda wizyta w ogrodzie jest podróżą w najcieplejsze i najpiękniejsze zakątki globu. Co ważne, naturalne akcenty będą mile widziane nie tylko na tarasie czy balkonie, ale również w urządzonym ze smakiem wnętrzu.

Gdzie kupić rattanowe meble?

Stylowe i nietuzinkowe meble z rattanu najlepiej kupować przez Internet. W sieci z powodzeniem działają sklepy oferujące szeroki wybór modnych, nieszablonowych mebli w niskiej cenie. Jednym z nich jest sklep vimine.pl. Na stronie znajdziesz szeroki wybór mebli oraz dodatków w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Share: