Przechowywanie w sypialniach

Share:

Zazwyczaj to właśnie sypialnie są miejscami, gdzie przechowujemy nasze ubrania, dodatki, drobiazgi. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele udało nam się ich nagromadzić! Na szczęście z pomocą przychodzą nam architekci i projektanci wnętrz, którzy co chwilę proponują nam coraz ciekawsze rozwiązania.

A może szafa?

Kiedy potrzeba nam znacznie więcej przestrzeni do przechowywania ubrań i innych drobiazgów, doskonałym rozwiązaniem są szafy 5-drzwiowe. W ich wnętrzu znajdziemy miejsce na bieliznę, ubrania wierzchnie, ubrania sezonowe, biżuterię oraz niezbędne dodatki. Jeśli jednak nadal miejsca będzie za mało, warto wykorzystać rozwiązania takie jak miękkie, zawieszane na karniszach półki – znajdziemy je w sklepach dekoratorskich. Wykonane z tkanin posiadają elastyczny stelaż – można w nich przechowywać bieliznę, biżuterię i inne niewielkie przedmioty.
Innym sposobem na przechowywanie w sypialniach są plastikowe pudełka, które bez problemu możemy włożyć na dolne półki szaf, jak również pod łóżko (jeśli jest zbudowane na ramie). Takie pojemniki sprawdzą się również w pokojach dziecięcych – świetnie nadają się do przechowywania klocków, drobnych elementów układanek. Dodatkowo pozwolą także nauczyć skutecznie dziecko porządkowania swoich rzeczy.

Share: