http://mebledosypialni.info.pl https://yaymicro.pl/bezpieczenstwo-podczas-jazdy-konnej/ https://wingate.biz/wyjazd-do-pracy-do-niemiec-o-czym-pamietac/

Pożyczka na telefon

1083
0
Share:

Pożyczać można w oddziale banku lub firmy pozabankowej. Ci, którzy mają dostęp do sieci, mogą złożyć wniosek również online. To jednak nie wszystkie drogi – pozostaje jeszcze wnioskowanie o przyznanie pożyczki przez telefon.
Z informacji opublikowanych na stronie BIK wynika, że 6 na 10 Polaków posiada zobowiązanie finansowe w postaci pożyczki. Najczęściej interesują nas pożyczki gotówkowe, a pożyczamy na różne cele – aby opłacić wakacje, wyremontować mieszkanie lub… pokryć inne zobowiązania. Jeżeli chodzi o sposób, w jaki pożyczamy, to firmy pozabankowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując im możliwość wnioskowania m.in. przez internet czy telefonicznie. Jak wygląda zaciągnięcie zobowiązania przez telefon?

Wyślij SMS-a, odbierz połączenie

Aby wybrać najkorzystniejszą ofertę pożyczki pozabankowej, powinieneś sprawdzić ranking szybkich pożyczek w internecie. To opracowanie, dzięki któremu nie będziesz musiał samodzielnie poszukiwać informacji choćby o kosztach wiążących się z zawnioskowaniem o przyznanie pożyczki gotówkowej. Jeżeli nie chcesz wypełniać formularzy, to możesz skorzystać z alternatywnego rozwiązania, czyli pożyczki na telefon.
Z myślą o wygodzie swoich klientów, wiele firm pozabankowych deklaruje, że odzwoni do klienta zainteresowanego zaciągnięciem zobowiązania, gdy otrzyma SMS-a. W zależności od firmy, z której usług zamierzasz skorzystać, w wiadomości musisz zawrzeć konkretną pulę danych. Jej pracownik powinieneś się z tobą skontaktować w ciągu kolejnych 30 min. Przez telefon potwierdzisz swoje dane i otrzymasz informację o zaakceptowaniu lub odrzuceniu twojego wniosku.

Klient ze smartfonem lub tabletem najrzetelniejszy

Do ciekawych wniosków doszła pewna firma pozabankowa, która przeanalizowała wnioski kredytowe składane przez internet. Okazało się, że najsolidniejszymi klientami są osoby składające wniosek o pożyczkę przez smartfona. Równie dobrze wypadła grupa wnioskodawców posługująca się tabletami. Fakt pożyczania przez internet nie powinien jednak dziwić, gdyż zalety internetowych pożyczek są znane. O jakich mowa?
W odróżnieniu od stacjonarnych punktów, wniosek przez internet można złożyć niezależnie od pory dnia. Jeżeli chodzi o pożyczkę przez telefon, to zdecydowana większość firm pozabankowych utrzymuje infolinię, która jest czynna przez 7 dni w tygodniu, ale najczęściej nie dłużej niż do północy. Nie powinno zatem dziwić, że firmy pożyczkowe koncentrują się na reklamie internetowej niż rozwijaniu stacjonarnych punktów sprzedaży. Takie działanie są po prostu opłacalne.

Share: