Postaw na nietypowy prezent!

177
0
Share:

Gdy poszukujemy inspiracji na prezent urodzinowy dla bliskiej osoby, chcemy, by było to coś wyjątkowego. Internet proponuje wiele ciekawych rozwiązań, lecz tylko niektóre z nich są oryginalne i ekscytujące zarazem. Przykładem idealnego prezentu mogą być skoki spadochronowe nad morzem.

Kiedy skoki nie są dobrym pomysłem?

W pierwszej kolejności warto upewnić się, jakie są upodobania i preferencje solenizanta. Z pewnością bowiem nasz prezent nie sprawdzi się w przypadku obdarowanego, który odczuwa lęk przed oderwaniem się od ziemi. Prezent ma przecież sprawiać radość, a nie stać się źródłem stresu. Skoki spadochronowe nad morzem powinniśmy więc zafundować osobie, która lubi wyzwania i ekstremalne przeżycia.

Należy też pamiętać o tym, że niektóre dolegliwości zdrowotne (epilepsja, choroby serca, niewydolność układu oddechowego itp.) mogą z góry zdyskwalifikować daną osobę, jeśli chodzi o uprawianie takiej formy rozrywki, jaką są skoki ze spadochronem. Wtedy trzeba zdecydowanie postawić na nieco bardziej stonowany podarek urodzinowy.

Nigdy nie jest za późno

Nie każdy o tym wie, że nie została właściwie wyznaczona konkretna górna granica wieku w przypadku amatorów skoków ze spadochronem. Oznacza to, że, o ile stan zdrowia nam na to pozwala, możemy skakać w każdy wieku.

Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, by sprawić niekonwencjonalną niespodziankę w postaci skoków spadochronowych nad morzem ukochanej babci z okazji jej 80-tych urodzin. Jeśli bliski nam senior zawsze marzył o szybowaniu w chmurach, jest osobą odważną i otwartą na nowe wyzwania, z pewnością ucieszy się z takiego prezentu. Możemy być zresztą w pełni spokojni o jego bezpieczeństwo, ponieważ niedoświadczone osoby skaczą w charakterze pasażerów w tandemie z instruktorami, którzy dbają o kwestie logistyczne oraz techniczne.

Na każdą okazję

Oczywiście skoki spadochronowe nad morzem mogą być podarunkiem związanym z rozmaitymi okazjami. Vouchery na skoki sprawdzą się jako prezent na rocznicę ślubu lub dodatkowa atrakcja, podczas miodowego miesiąca. Skoki ze spadochronem są także coraz bardziej popularną formą świętowania (np. Sylwestra, czy zdanych egzaminów). Mogą być również formą przypieczętowania ważnych dat w naszym życiu, więc ogranicza nas wyłącznie własna wyobraźnia i kreatywność.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy

Share: