Odpocznij wśród zieleni!

841
0
Share:

Wypoczynek wśród zieleni to najlepszy sposób na relaks, szczególnie po długim dniu w pracy. Korzystając z ostatnich ciepłych dni lata warto wykorzystać nasz przydomowy ogród czy taras i zmienić to miejsce w przestrzeń odpowiednią do wypoczynku. Nie trzeba wiele – kilka odpowiednio dobranych mebli i dodatków sprawią, że przestrzeń ta zmieni się nie do poznania. Od czego zacząć?

Znajdź inspirację na ogród swoich marzeń

Nie potrzebujemy doświadczonego architekta czy dekoratora zieleni, aby zmienić zwykły ogród w wyjątkowe miejsce. Przeglądając strony internetowe w poszukiwaniu inspiracji warto zajrzeć na strony producentów mebli: poza produktami przedstawiają nam oni gotowe propozycje aranżacji z wykorzystaniem swoich mebli i dodatków. To olbrzymie ułatwienie – wystarczy wybrać rekomendowany zestaw i ustawić go w miejscu, w którym nam to najbardziej pasuje.

Nowoczesny parasol w ogrodzie

Meble to nie jedyny element, który pozwoli nam czerpać przyjemność z przebywania w ogrodzie. Parasole ogrodowe to dzisiaj niezbędnik, który nie tylko podniesie estetykę otoczenia, ale przede wszystkim zabezpieczy nas przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym i zapewni nam komfortowy cień w trakcie upalnego dnia. Parasol do ogrodu projektowany jest w taki sposób, aby łączyć harmonijnie doskonałe parametry techniczne, elegancki wygląd i dużą funkcjonalność. Z pewnością ten element odmieni każdą chwilę w ogrodzie.

Nowoczesne parasole ogrodowe konstruowane są z innowacyjnych tworzyw odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Aluminiowe stelaże malowane proszkowo osadza się na ruchomych stopach. Czasze wykonywane są z tkaniny technicznej odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Warstwa poliuretanu na czaszy sprawia, że materiał jest wodoszczelny.

Share: