http://lacatedralstudios.org/zakladanie-spolki-a-pomoc-prawna/ http://zen-satori.org/funkcjonalne-meble-outdoorowe-naroznik-tarasowy/ http://susiemakessupper.com/jak-prowadzic-marke-w-wirtualnym-swiecie/

Nowości w ogrodzie

1247
0
Share:

Kiedy nasz ogród wydaje nam się nieciekawy, a przebywanie w nim nie sprawia radości, pomyślmy o ogrodowych zmianach. Poszukajmy inspiracji, które pomogą nam wprowadzić do ogrodu nową jakość. Niech dobrze znana przestrzeń odmieni się i odsłoni mnóstwo tkwiących w niej możliwości.

Ogrodowe inspiracje

Poszukajmy ogrodowych inspiracji nie tylko w katalogach, ale także w naszym najbliższym otoczeniu. Być może zainspiruje nas obejrzany właśnie film, w którym przedstawiono romantyczny ślub pod baldachimem. Albo nasze dzieci podpowiedzą nam, czego brakuje w naszym ogrodzie, malując małe domki drewniane jako ilustracje do bajek. Albo zainspiruje nas weekend w SPA, podczas którego zapragniemy mieć własną strefę wellness w pobliżu domu.

Baldachimy ogrodowe

Jeśli brakuje nam w ogrodzie miejsca sprzyjającego spotkaniom, to baldachim ogrodowy pomoże nam je stworzyć. Ustawimy go tam, gdzie chcemy. Jego lekka konstrukcja umożliwia nam zmianę decyzji i przestawianie baldachimu. Nasze życie jest dynamiczne, nasze życzenia zmieniają przestrzeń. Baldachim to przedmiot, który to potwierdza. W prosty sposób zmienia nasz świat na życzenie.

Drewniane domki ogrodowe

Dziecięca wyobraźnia jest bezgraniczna. Dlatego tak bardzo lubi tworzyć niezwykłe rzeczy, które dorosłych zaskakują i wytrącają z rutyny. Dzieci postrzegają wszystko nieco inaczej, kolorowo i nieszablonowo. Takiego dziecięcego sposobu bycia możemy doznać w ogrodzie, a pomogą nam w tym drewniane domki ogrodowe.
Przeniosą nas one do krainy fantazji, w której wszystko jest możliwe. Domki pomogą wykreować zaczarowany świat w sercu naszego ogrodu. Powstanie tam idealne miejsce do zabaw z dziećmi, do spotkań z przyjaciółmi, do samotnego przebywania w ciszy.

SPA ogrodowe

A może kompleksowa regeneracja i odprężenie pośród zieleni? Czy można wymarzyć sobie coś wspanialszego? Nie musimy oddalać się od domu, żeby doznawać niezwykłego relaksu. Umożliwi nam to nowoczesne SPA ogrodowe.

Share: