apartamenty w Szczawnicy torby reklamowe

Mieszkańcy nowoczesnych domów drewnianych są szczęśliwsi!

694
0
Share:

Dom z drewna to obecnie prawdziwy hit architektury – decyduje się na nie coraz większa liczba Polaków marzących o własnym domu. Co takiego jest w domach z drewna, że stanowią obiekt pożądania? Czy faktycznie ich budowa trwa zaledwie kilka miesięcy? Ile kosztuje taki dom i czy konieczne będzie zaciąganie kredytu?

Katalogi z nowoczesnymi domami drewnianymi

Obecnie wybudowanie domu nie jest problemem – inwestorzy mają do dyspozycji nie tylko ekipy budowlane, ale i liczne biura architektoniczne. Warunkiem jest posiadanie odpowiedniego budżetu – chcąc wybudować dom naszych marzeń zazwyczaj musimy zaciągnąć spory kredyt. W przypadku miejscowości szczególnie urokliwych koszty mogą okazać się zaskakująco wysokie!
Jeśli nie chcemy przez kolejne lata spłacać olbrzymiego kredytu zdecydowanie powinniśmy zainteresować się możliwością wybudowania domu z drewna. Budownictwo szkieletowe przywędrowało do nas z dalekiej Skandynawii – wykorzystanie drewna jako podstawowego budulca jest tam powszechne. W Polsce budowę domu z drewna zaoferują nam firmy takie jak mawit.com.pl. Poza samym faktem wybudowania znajdziemy w nich również profesjonalne projekty domów drewnianych, zarówno parterowych z możliwości zabudowania poddasza, jak również domów piętrowych. Projekty tworzone są w taki sposób, by spełniać oczekiwania jak największej grupy potencjalnych odbiorców. Wewnątrz znajdziemy wiele wolnej przestrzeni oraz naturalnego światła. O nowoczesnych domach drewnianych i ich projektach przeczytamy w wielu czasopismach branżowych.

Skąd tak krótki czas budowy?

Dom z drewna w konstrukcji szkieletowej buduje się ok2-8 miesięcy w zależności od tego, czy ma być on oddany w stanie surowym zamkniętym czy w stanie deweloperskim. Krótki czas budowy wynika z faktu, że większość elementów stanowią gotowe półfabrykaty. Jedynym elementem murowanym domu są jego fundamenty.

Share: