http://memoriasdovicedo.org/technorattanowe-fotele-na-taras/ http://lacatedralstudios.org/zakladanie-spolki-a-pomoc-prawna/ https://przyjazne-wnetrza.pl

Meble nie tylko do ogrodu

Share:

Nowoczesne meble ogrodowe są tak dystyngowane i wygodne, że z powodzeniem mogą umeblować nie tylko ogród. Eleganckie zestawy mebli aluminiowych czy technorattanowych możemy postawić w strefie przejściowej pomiędzy salonem a tarasem. Stworzą one efekt subtelnej granicy pomiędzy domem a światem zewnętrznym. Wprowadzą atrakcyjne zestawienie: nowoczesny design luksusowych przedmiotów i czysta uroda natury.

Salonowe meble ogrodowe

Efektowne meble ogrodowe z powodzeniem można ustawić na przykład pod pawilonem ogrodowym albo w małym domku ogrodowym. Okażą się niezwykle komfortowe. Zdecydowanie uprzyjemnią nam zarówno czas wypoczynku jak i pracy. Eleganckie zestawy mebli technorattanowych, których dopełnienie stanowią poduszki siedziskowe i oparciowe, nadają się nie tylko na zewnątrz.
Jeśli mamy rozległy korytarz czy ganek, to możemy je wykorzystać do stworzenia w domu poczekalni, gdzie usiądziemy na chwilę, zanim wyjdziemy na zewnątrz lub wejdziemy na stałe do domu.

Meble do restauracji i kawiarni

Meble ogrodowe doskonale sprawdza się na tarasie każdej restauracji lub w kawiarnianym ogródku letnim. Dzięki nim stworzymy dodatkową salę dla naszych gości, gdzie będą mogli cieszyć się słońcem i powietrzem, jedząc smaczne posiłki. Wystarczy, że ustawimy nawet na niewielkim chodniku dwa stoliki i krzesła ogrodowe, żeby wykonać rodzaj niewerbalnego zaproszenia do odwiedzenia naszej cukierni czy pubu.
Takie efektowne wprowadzenie do naszego miejsca z pewnością przyciągnie wielu gości. Nawiążemy w ten sposób nieco do francuskiego stylu życia kawiarnianego, które toczy się do późna w nocy. Technorattanowe, aluminiowe czy metalowe stoły i krzesła odmienią bowiem oblicze naszego miejsca. Sprawią, że także wieczorem, przy odpowiednim oświetleniu, wiele osób zdecyduje się na wieczorny posiłek na zewnątrz, w letni i ciepły wieczór.

Share: