http://greenrepublic.pl http://funniestfemale.com/nowoczesny-fotel-do-ogrodu-co-wybrac/ http://lacatedralstudios.org/zakladanie-spolki-a-pomoc-prawna/

Kosmiczna technologia w Twojej sypialni

869
0
Share:

Pianka termoelastyczna – kiedyś materiał stworzony przez naukowców NASA na potrzeby produkcji poduszek powietrznych, a dzisiaj element wyposażenia sypialni. Dlaczego pianka termoelastyczna jest coraz bardziej popularna? Sprawdź zalety nowoczesnych materacy i wreszcie porządnie się wyśpij!

Czym jest pianka termoelastyczna?

Niegdyś popularna pianka lateksowa ma godnego następcę! Coraz większym zainteresowaniem cieszą się materace z innowacyjnej, produkowanej na bazie wiskozy pianki termoelastycznej zwanej również „pianką z pamięcią” lub „leniwą pianką”. Nowoczesny materiał reaguje na ciepło ludzkiego ciała, dzięki czemu powierzchnia materaca idealnie dopasowuje się do wszystkich krzywizn, zapewniając równomierne podparcie dla każdej partii mięśni i kręgosłupa. Kładąc się na materacu, możemy poczuć lekkie zapadanie się w materac, co pozwala odprężyć wszystkie mięśnie. Po wstaniu z łóżka materac wraca do swojego pierwotnego kształtu. Co ważne, ortopedzi polecają wymianę standardowego materaca na model z termoelastycznej pianki osobom skarżącym się na bóle mięśni, kręgosłupa czy stawów. Ponadto, oddychająca, niezwykle plastyczna struktura zapobiega powstawaniu odleżyn, co cenne jest dla osób obłożnie chorych.

Materace idealne dla dwojga

Materace z nowoczesnej pianki termoelastycznej doskonale sprawdzą się w łóżkach dwuosobowych. Powierzchnia generuje miliony punktów podparcia oraz tłumi wszelkie ruchy, dzięki czemu przewracanie się z boku na bok osoby śpiącej obok już nigdy więcej nie zakłóci Twojego snu. Co ważne, elastyczność punktowa i otulająca struktura pianki, znacząco poprawia jakość snu, dzięki czemu czas potrzebny na nocną regenerację znacznie się skraca! Wysokiej klasy materace piankowe znajdziesz w dobrych sklepach, między innymi w sklepie internetowym studiomaterace.pl.

Share: