Jakie meble ogrodowe wybrać na wyprzedażach?

461
0
Share:

Koniec lata i pierwsze dni jesieni to czas, kiedy najczęściej decydujemy się na porządki w ogrodzie i na tarasach. Powoli myślimy o zabezpieczeniu mebli i ich schowaniu na okres zimowy do piwnicy. Uwaga! Początek jesieni to czas odpowiedni na… wymianę mebli ogrodowych! Jak to możliwe?

Wyprzedaże rozpoczynają się właśnie teraz!

Posezonowe obniżki to fakt, do którego przyzwyczajeni jesteśmy wszyscy. Nie każdy jednak wie o tym, że po zakończeniu sezonu letniego w sklepach producentów mebli znajdziemy znacznie niższe ceny i wiele interesujących rabatów. Wyprzedaże mebli ogrodowych to idealny sposób na to, aby w niższej cenie zakupić pełnowartościowy produkt, który odmieni charakter naszego ogrodu. Jakie propozycje warto wziąć pod uwagę?
Do najchętniej kupowanych bez wątpienia zalicza się meble technorattanowe. Technorattan jest tworzywem o wysokiej odporności na ścieranie, wnikanie wilgoci czy brudu czy na zmienne warunki atmosferyczne, silne promieniowanie słoneczne. Zastosowanie włókien syntetycznych pozwoliło na uzyskanie interesującej faktury i dało możliwość praktycznie dowolnego kształtowania tworzywa. Meble ogrodowe jakie wybrać? Zdecydowanie polecamy technorattan – posłuży nam przez wiele sezonów!

Meble aluminiowe modułowe – poznaj ich zalety

Drugą interesującą propozycją, na którą warto zwrócić uwag e podczas wyprzedaży są meble aluminiowe. Zastosowanie malowanego proszkowo aluminium pozwala cieszyć się pięknym meblem bez grama rdzy przez długie lata. Dodatkowo niska waga mebli sprawia, że przenoszenie ich z miejsca na miejsce. Meble z aluminium cieszą się dużym uznaniem nie tylko w przypadku aranżacji ogrodu – chętnie wybierane są także na balkony oraz tarasy. Meble aluminiowe możemy urozmaicić poprzez dokupienie poduszek i siedzisk.

Share: