Jaki rower elektryczny wybrać?

446
0
Share:

Szukając dobrego roweru elektrycznego dla siebie, weźmy pod uwagę nie tylko to, jak wygląda rower, ale także to, po jakiej nawierzchni najczęściej się poruszamy. Jeśli chcemy mieć rower w teren, wówczas trzeba mieć model z kołami o dobrych bieżnikach. Rowery miejskie natomiast powinny być bardziej kompaktowe.

Dlaczego rower elektryczny?

Nowoczesne rowery elektryczne są ultra lekkie, dobrze wyglądają, a modele składane będą sprawdzać się również osobom, które często podróżują. Są to świetne rowery do miasta, szczególnie jeśli potraktujemy je jako modele dojazdowe, czyli takie, które służą podróżowaniu po ścieżkach rowerowych do pracy na krótkich dystansach. Dodatkowo, będą się dobrze sprawdzać w warunkach jazdy nieco bardziej wymagającej: gdy przemierzamy po kilkadziesiąt kilometrów dziennie w trudniejszych warunkach.

Tani rower elektryczny, czyli jaki?

Inwestowanie w nowe tanie rowery elektryczne kraków nie jest opłacalne. Aby otrzymać solidny produkt, trzeba w tym wypadku liczyć się z wydatkiem rzędu 3,5-4.5 tyś zł. NA rynku istnieją oczywiście rowery elektryczne kraków w cenach nieprzekraczających 2 tyś zł, jednak specjaliści polecają, aby w tej cenie kupować tylko używane modele. Jeśli nie jesteśmy gotowi na wydatek przekraczający 3,5 tyś zł, warto też zastanowić się nad przerobieniem klasycznego roweru tak, aby miał zasilanie elektryczne. Dokonamy tego w serwisie rowerowym: każdy specjalista od rowerów składanych lub osoba, która naprawia rowery elektryczne jest w stanie dokonać takiej przeróbki i nie wziąć za to milionów.

Jaki rower elektryczny kupić? Pułap 3,5-4,5 tyś zł

W wariancie drugim, gdy decydujemy się na zwiększenie wydatku i zakup nowego roweru elektrycznego za więcej niż 3,5 tyś zł, warto oczywiście poświęcić trochę czasu na research. W internecie istnieją poradniki dotyczące tego jaki rower elektryczny kupić, jednak większość z nich jest pisana na zlecenie przez sprzedawców lub nawet producentów rowerów. Należy uważać na taką kryptoreklamę i informacji szukać u źródła.

Rowery elektryczne składane

Gdy nie musimy upierać się przy obniżaniu kosztów, wówczas ciekawie jest popatrzeć na rowery elektryczne składane. Nowoczesne składaki w niczym już nie przypominają tradycyjnych Rometów sprzed lat. Są to rowery składane na pół, a nawet na dwa razy. Mają składane pedały, przekładaną kierownicę, a po złożeniu można spakować je do walizki. Składane rowery elektryczne kraków mają silniczek zamontowany z tyłu: schowany jest w piaście. Najlepsze marki oferują elektryki z kilkustopniową regulacją. Rowerzyści często doceniają możliwość ruszenia bez wydatkowania żadnego wysiłku: rower rusza sam. Dzięki takiej możliwości rower jedzie sam, gdy prowadzimy go obłożonego ciężkimi zakupami.

Więcej informacji znajdziesz na stronie rowery elektryczne kraków – AGASPORT

Share: