Jaką lamę do hybryd kupić?

151
0
Share:

Lampa do hybryd to urządzenie, które przyda się każdej kobiecie, która marzy o samodzielnym wykonaniu manicure hybrydowego. Jest niezbędna, żeby utwardzić lakier hybrydowy, i stworzyć piękny i bardzo trwały manicure. Na rynku dostępne są lampy o różnych parametrach, różniące się kształtem i mocą. Jak wybrać najlepszą dla siebie lampę do hybryd i gdzie ją kupić?

Na jakiej zasadzie działa lampa do hybryd?

Manicure hybrydowy cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród kobiet. O jego przewadze nad tradycyjnymi lakierami decyduje przede wszystkim świetna trwałość. Stosując manicure hybrydowy, wystarczy pomalować paznokcie raz na kilkanaście dni, a efekt utrzyma się bez żadnych defektów. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą specjalnych światłoczułych preparatów i utwardzającej lampy. Na paznokcie nakładana jest baza, potem lakier, a na koniec utwardzający top – każda warstwa naświetlana jest lampą do hybryd, dzięki której natychmiast schnie i zyskuje utrwalenie. Kobiety cenią sobie też natychmiastowy efekt – zaraz po wykonaniu manicure paznokcie są odporne na kontakt z wodą i otarcia. Paznokcie są gładkie, błyszczące i trwałe.

Lampa do hybryd: zalety lampy UV i lampy LED

Jaka lampa do hybryd będzie najlepsza? Wszystko zależy od potrzeb. Na początek wiele kobiet wybiera tańszą lampę UV, która wymaga dłuższego naświetlania, ale kosztuje od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Większą wygodę zapewnia lampa UV, która dzięki większej mocy, znacznie szybciej utwardza lakier. Dodatkową opcję lamp UV jest także możliwość ustawienia czasu naświetlania – lampa sama włącza się po włożeniu w nią dłoni i wyłącza po upłynięciu określonego okresu czasu. Decydując się na lampę do hybryd UV, trzeba jednak liczyć się z wydatkiem kilkuset złotych.

Gdzie kupić swoją lampę do hybryd?

Na rynku dostępne są lampy różnych producentów. Warto przed zakupem zapoznać się z opiniami innych użytkowniczek, by wybrać najlepszy model dla siebie. Ważne jednak, żeby lampa pochodziła z uznanej firmy, która zagwarantuje jej jakość i bezpieczeństwo. Lepiej unikać lamp nieznanego pochodzenia, ponieważ korzystanie z nich będzie mało wygodne, a dodatkowo może okazać się niebezpieczne. Kupując lampę, trzeba zadbać, by posiadała atesty i gwarancję jakości zapewnioną przed renomowanego producenta.

Lampy do hybryd znajdziesz w sklepie Chiodo.pl

Share: