Jak rozpocząć naukę projektowania wnętrz? Skorzystaj z platform e-learningowych!

948
0
Share:

Architekci wnętrz oraz graficy komputerowi to jedni z najczęściej poszukiwanych specjalistów na polskim rynku pracy. Coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie szkoleń i nauki w związku z tymi kierunkami – są oni zdania, że praca taka przyniesie im spory zarobek i wiele satysfakcji. Gdzie jednak szukać merytorycznych materiałów szkoleniowych na najwyższym poziomie? Warto skorzystać z platform e-learningowych!

Czy platforma e-learningowa zapewni nam materiały wysokiej klasy?

Szkolenia dostarczane przez platformy e-learningowe tworzone są przez specjalistów w takich branżach jak projektowanie wnętrz, grafika 3d, tworzenie wizualizacji wnętrz, programowanie. Wszystkie szkolenia w formie wideo posiadają narrację w języku polskim, co znacząco ułatwia ich zrozumienie. Szkolenia pogrupowane są względem stopnia zaawansowania. Dzięki temu użytkownicy szybko znajdą materiały dopasowane do ich stanu wiedzy i umiejętności. Wybór konkretnych szkoleń stale się powiększa.
Wiele osób zastanawia się jaki program wybrać do wizualizacji, grafiki 3d, projektowania wnętrz? Możliwości jest sporo – administratorzy platformy proponują przede wszystkim Sketchup, Zbrush, Revit. Wszystkie one dostępne są w niskich, atrakcyjnych cenach. Te i inne szkolenia znajdziemy na platformie cgwisdom.pl.

Jak skorzystać z możliwości, jakie dają platformy e-learningowe?

Aby móc wykupić interesujące nas szkolenia na platformie e-learningowej konieczne jest zarejestrowanie się jako użytkownik – podczas rejestracji musimy podać nasze dane (imię, nazwisko, informacje kontaktowe). Po zarejestrowaniu koniecznie odbierzmy maila z linkiem aktywacyjnym. Dopiero po jego kliknięciu rejestracja dobiegnie końca. Po zalogowaniu możemy rozpocząć proces wybierania interesujących nas materiałów – wystarczy wrzucić je do wirtualnego koszyka, opłacić i gotowe! W momencie zaksięgowania wpłaty kurs zostanie przypisany do naszego konta.

Share: