Inteligentny portfel Woolet 2.0

1188
0
Share:

Wygląd portfela to rzecz, która okazuje się cenna zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety. Przedmiot ten, jeśli należy do galanterii skórzanej, może świadczyć o pewnym prestiżu i elegancji. Chętnie więc decydujemy się na posiadanie nowoczesnych portfeli, które dobrze się prezentują, są wykonane z wysokiej jakości materiału, a zarazem okazują się bardzo funkcjonalne.
W naszym kraju pojawia się coraz więcej producentów, którzy postawili na sprzedaż skórzanych portfeli. Zadbali o ich jakość wykonania i praktyczny wymiar, jednak… nie zdecydowali się na wykorzystanie w nich ciekawych rozwiązań elektronicznych. Sytuacja ta uległa zmianie w momencie, gdy pojawiła się polska marka Woolet. To właśnie od tej nazwy wywodzą się pierwsze modele tzw. portfeli inteligentnych. A zatem, jakie możliwości oferuje nowoczesny Woolet 2.0, zaprojektowany w Polsce?
Zobacz również: 7 prostych sposobów na poprawę domowego budżetu

Woolet 2.0 – co ciekawego ma w zanadrzu?

Woolet to polski producent inteligentnych portfeli, cieszący się coraz większą popularnością na całym świecie. Świetne rezultaty uzyskał już podczas premiery i sprzedaży pierwszej wersji modelu Woolet 1.0. Mowa o ręcznie szytych portfelach, w których zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne.

  1. Portfel Woolet 2.0 posiada specjalny moduł komunikacyjny bluetooth LE. Dzięki niemu jest on w stanie połączyć się z telefonem właściciela. Dzięki temu, jeśli posiadamy przy sobie telefon, nigdy nie zapomnimy o swoim portfelu. Gdyby moduł stracił połączenie, telefon od razu powiadomiłby o tym właściciela. Dodatkowo, istnieje jeszcze specjalna funkcja śledzenia, uwzględniającą na mapie miejsce, gdzie ostatnio portfel się znajdował. Pozwala to szybko odzyskać cenny przedmiot w przypadku jego zgubienia bądź zostawienia w jakimś miejscu publicznym.
  2. Ten model posiada nowocześniejsze głośniczki, generujące dźwięk o mocy dochodzącej nawet do poziomu 90 dB.
  3. Funkcjonalność Wooletat 2.0 widać po tym, ile jest on w stanie zmieścić. W portfelu można schować 4 karty kredytowe, dokumenty tożsamości oraz dodatkowe karty. Do dyspozycji nabywcy są portfele w kolorystyce brązowej i czarnej. Więcej o dostępnych opcjach produktu mówi także tekst na stronie internetowej kreatywna.pl.

Dla kogo Woolet 2.0?

Inteligentny portfel okazuje się znakomitym pomysłem niemalże dla każdej osoby. W rzeczywistości bowiem zabezpiecza przed zgubieniem jego samego oraz kradzieżą cennej zawartości: kart kredytowych, gotówki czy też ważnych dokumentów tożsamości. Ponadto, portfele z linii Woolet 2.0 prezentują się ciekawie, elegancko i nowocześnie, a przy tym na tyle uniwersalnie, że pasują zarówno do mężczyzn, jaki kobiet. Zaspokoją oczekiwania klientów, którzy cenią wysoką jakość wykonania i wykorzystanych do tego materiałów. Te cechy sprawiają, że portfele Woolet mogą się cieszyć wieloletnią żywotnością.
Niemniej, aby w pełni korzystać z takiego portfela, musimy jeszcze posiadać nowoczesny smartfon. Dzięki temu będziemy w stanie połączyć się z naszym Wooletem i już zawsze mieć z nim kontakt. Jednak i tutaj należy być ostrożnym! Każdy telefon ma baterię, która posiada ograniczoną pojemność. Gdyby więc doszło do rozładowania telefonu, to już nie będziemy mogli liczyć na wsparcie ze strony elektroniki. W tym celu warto też zaopatrzyć się w wysokiej jakości baterię do telefonu oraz dodatkowy powerbank.
Źródło: www.infoss.pl

Share: