idealny towarzysz codziennych spacerów z dzieckiem

933
0
Share:

Każdy spacer to szansa na rozwój dziecka. Przemierzając kolejne kilometry maluch ma okazję poznać otaczający go świat z wysokości wygodnego i bezpiecznego wózka. Wybór wózka spacerowego nie powinien być dziełem przypadku. Warto zapoznać się z technologiami oferowanymi przez najlepszych producentów i zadecydować, jaki produkt okaże się dla nas najlepszy.

Komfort i bezpieczeństwo

To, co jest najważniejsze dla młodych rodziców szukających wózka dla dziecka jest oczywiście komfort i bezpieczeństwo malucha. Podczas spacerów konieczny będzie wózek, który pozwoli też na lekkie i wygodne prowadzenie, nawet z większym obciążeniem. Wśród rekomendowanych produktów wymienia się dzisiaj przede wszystkim wózki oparte na aluminiowych konstrukcjach – zastosowanie aluminium pozwoliło na zmniejszenie wagi wózka oraz zabezpieczenie go przed szkodliwymi czynnikami środowiska.

Konstrukcja wózka powinna być opracowana w taki sposób, aby spacerówka mogła być składana. To bardzo istotny aspekt, szczególnie w okresie wakacyjnym, kiedy planujemy wczasy. Składany wózek spacerowy bez trudu zmieści się do bagażnika.

Trwałe tworzywa to podstawa!

Kółka wózków spacerowych często tworzone są z odpornych na uszkodzenia pianek. Takie kółka pozwalają na wygodne prowadzenie wózka również po nierównym, nieutwardzonym terenie. Dodatkowy system amortyzacji pozwala na niwelowanie wszelkich wstrząsów, dzięki czemu śpiące w wózku dziecko nie będzie niepokojone. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i barierka zadbają o komfort i wygodę.

Dodatkowe elementy wyposażenia

Producenci tacy jak espiro.pl dbają o to, aby każdy spacer był pasmem przyjemności, bez względu na pogodę. Nowoczesne wózki oferowane przez producenta są dodatkowo wyposażone w folię przeciwdeszczową, pokrowce ochronne, kosze i torby na zakupy.

Share: