http://web7group.com/wyposazenie-ogrodu-blisko-naszego-domu/ zobacz tu http://web7group.com/lekki-wozek-na-co-dzien/

Idealna szafka łazienkowa z lustrem

1045
0
Share:

Jakie wyposażenie powinno znaleźć się w każdej łazience? Wszystko zależy od naszych i innych domowników potrzeb. Trafnym wyborem będzie szafka łazienkowa z lustrem, która dodatkowo będzie posiadała zamontowane od razu oświetlenie.

Szafka łazienkowa z lustrem – styl

W jakim stylu powinna być szafka łazienkowa z lustrem? Wszystko zależy od tego w jakim stylu urządzone jest całe pomieszczenie. Jeżeli wszystko planujemy od podstaw i nic w niej nie mamy, to idealny wyborem będzie zestaw mebli, gdzie taka szafka już będzie się znajdowała. W innym wypadku można postawić na białą szafkę z lustrem, która jest meblem w neutralnym kolorze i można dopasować ją do zdecydowanie większości stylów. Jeżeli jednak nasza łazienka jest urządzona w kolorach odważnych, np. orientalnych, to wybierajmy mebel zbliżony kolorystycznie, aby stworzyć harmonijnie dopasowaną całość.

Odpowiednio dobrany materiał

Nie zapominajmy, że łazienka jest specyficznym pomieszczeniem, gdzie występuje bardzo dużo wilgoci. Dlatego szafka łazienkowa z lustrem musi być wykonana z materiału, który nie będzie szybko się niszczył. Do wyboru mamy więc meble ze szkła hartowanego przezroczystego lub mlecznego. Jednak ich cena jest stosunkowo droga. Warto postawić na szafki drewniane, które są bardzo tanią propozycją do każdej łazienki. Warunkiem jest jednak pokrycie całej szafki lakierem wodoodpornym. W łazience dobrze będzie sprawowało się drewno iglaste. Szafki z płyt MDF muszą być pokryte co najmniej trzema warstwami materiału ochronnego.

Share: