Hotel dostosowany do potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych

750
0
Share:

Współcześnie nowoczesne hotele musza dopasować swoją ofertę do różnego rodzaju klientów: w praktyce oznacza to, że goście są klientami indywidualnymi lub biznesowymi. Dzięki elastyczności oferty możliwe jest spełnienie oczekiwań obu grup. Jak to możliwe? Przykładów szukamy w topowych hotelach na Mazowszu!

Oferta dla klientów indywidualnych

Osoby decydujące się na spędzenie kilku dni w luksusowych hotelach mogą liczyć nie tylko na wygodne i przestronne pokoje z łazienkami, ale takie udogodnienia jak TV, Internet, pralnia, serwis. Do dyspozycji gości oddaje się również profesjonalne strefy SPA z basenami oraz saunami, w których możemy zregenerować siły i odpocząć. Klienci indywidualni mogą także korzystać z restauracji i barów hotelowych – podawane są w nich doskonałe posiłki, wieczorami zaś można udać się na herbatę czy drinka. Do dyspozycji gości hotelowych oddany jest również sejf – jest to zazwyczaj usługa płatna.

Obsługa klienta biznesowego

Hotele stają się idealnym miejscem na spotkania biznesowe – sale konferencyjne w Jachrance nad Jeziorem Zegrzyńskim są jednymi z najchętniej wybieranych. Dodatkowo hotele takie jak Lawenda Park Hotel oferują swoim gościom także interesujące możliwości zorganizowania eventów firmowych z licznymi rozrywkami (ognisko, gry zespołowe, żeglowanie). O szczegółowej ofercie hotelu czytaj na stronie jachranka.pl.
 

Share: