Gdzie zaplanować spotkanie biznesowe?

914
0
Share:

Spotkania biznesowe coraz częściej organizowane są poza biurami i salami konferencyjnymi – wynika to przede wszystkim z faktu, że potrzebna jest neutralna przestrzeń. W przypadku sal konferencyjnych goście mogą czuć się niekomfortowo – na szczęście miejsc odpowiednich na spotkania biznesowe jest coraz więcej. Jakie warto wybierać?

Spotkanie w ekskluzywnym hotelu

Najczęściej wybieranym rozwiązaniem odnośnie planowania spotkań jest bez wątpienia wybranie restauracji hotelowej. Wśród licznych miejsc tego typu szukajmy tych położonych z dala od centrum miasta. Najlepsze okażą się te blisko lasów, jezior – bliskość zieleni z pewnością pozytywnie wpłynie na samopoczucie wszystkich uczestników spotkania. Ciekawą propozycją jest hotel Lawenda Park hotel, o którym poczytamy na stronie jachranka.pl. Jeśli spotkanie ma odbyć się w godzinach wieczornych zadbajmy o to, aby nasi goście mieli zapewniony nocleg w warunkach komfortowych. Na co mogą liczyć biznesowi goście hotelowi?

Udogodnienia dla gości

Goście hotelowi podejmowani są w recepcji – pracownicy recepcji służą informacją na temat obiektu, godzinami pracy kuchni, restauracji, barów. W samych pokojach możemy liczyć na wszelkie wygody: TV, łazienkę, internet, minibarek. W cenie pokoju znajdziemy również śniadania wydawane w konkretnych godzinach. Inne posiłki możemy zamawiać oddzielnie w hotelowej restauracji.

Share: