Fotokalendarz – więcej niż wspomnienia

597
0
Share:

Nikt nie ma takiej mocy, żeby zawrócić bieg wydarzeń, czy żeby cofnąć się do przeszłości i jeszcze raz przeżyć życie lub jego część. Mimo tej niemocy, którą często odczuwamy, trzeba za wszelką cenę poszukiwać w sobie dobrej energii i pewnej potencjalności. Siły, która może nie odmieni przeszłości, ale ukształtuje teraźniejszość i radyklanie wpłynie na przyszłość, zmieniając ją w kierunku szczęścia.

Żyjemy tu i teraz

Minione wydarzenia często nie pozwalają o sobie zapomnieć. Kiedy mają pozytywny wymiar, wówczas taka pamięć o nich stanie się naszym największym skarbem i rodzajem wzmocnienia. Taką przeszłość warto podziwiać i powracać do niej, na przykład poprzez fotokalendarze CEWE. Jeśli natomiast przeszłość i pamięć wypełnione są niedobrymi wspomnieniami, to trzeba wykonać pracę uporania się z tym, co nam się przytrafiło (łącznie z popełnionymi przez nas błędami), żeby odzyskać daną nam teraźniejszość.
Musimy zrozumieć, że żyjemy tu i teraz. Przeszłość, jeśli była trudna, można potraktować jako strefę poznania siebie samego i wyciągnięcia konsekwencji na dalsze życie. Przecież uczymy się cały czas, zdobywając elementarną wiedzę o sobie – o tym, kim jesteśmy tak naprawdę. Te wszystkie odkrycia pomagają nam być lepiej i autentycznie w aktualności. Jeśli takie teraźniejsze bycie nas zachwyca, to warto to podkreślić i wyrazić, na przykład w fotografii. Na cewe.pl prezentuje się wiele pomysłów na to, jak takie ważne zdjęcia wyeksponować.

Zmiana na lepsze od zaraz

Kiedy wobec tego wystartować z nowym życiem? Kiedy zacząć je zmieniać tak, jak od zawsze podpowiadało nam serce i wyobraźnia? Nie wolno czekać. Trzeba zacząć od zaraz. Od teraz. Od – już. Od tej myśli, która właśnie pojawiła się w głowie. Od poruszenia serca. Od cieplejszego uczucia. Od pozytywnych wibracji, nawet jeśli są bardzo maleńkie. To podążajmy za nimi.

Share: