Filmy instruktażowe pomagają w rekrutacjach pracowników?

220
0
Share:

Coraz częściej duże, korporacyjne firmy decydują się na usługi profesjonalnych kamerzystów z Wrocławia, których zadaniem jest przygotowanie specjalistycznych, ale jednocześnie krótkich i treściwych filmów instruktażowych, za pomocą których nowi pracownicy są wdrażani do wykonywania powierzonych im obowiązków. Przy produkcji takich filmów bardzo ważne jest doświadczenie osób kręcących je, dlatego nie każdy kamerzysta we Wrocławiu będzie się nadawał do tego zadania.

Dlaczego film?

Powód wybierania takich rozwiązań jest bardzo prosty – nakręcenie nawet bardzo profesjonalnego filmu przez drogiego specjalistę wychodzi summa summarum dużo taniej niż każdorazowe wynajmowanie szkoleniowca, który przekaże dokładnie tę samą wiedzę, co film i weźmie za to zdecydowanie większą kwotę pieniędzy. Jest to więc sposób na zatrzymanie chociaż części pieniędzy w firmowych budżecie.

Skąd brać najlepszych?

Takie zadanie wymaga precyzji oraz doskonałego radzenia sobie z tematem profesjonalnego nagrywania filmów, dlatego kamerzystę do takiego zadania trzeba wybierać bardzo ostrożnie, najlepiej korzystając z branżowych forów internetowych czy prywatnych stron poszczególnych kamerzystów.

Share: