http://zen-satori.org/funkcjonalne-meble-outdoorowe-naroznik-tarasowy/ http://robimytolepiej.pl/walka-o-idealna-linie-postaw-na-pewne-metody/ https://wingate.biz/wyjazd-do-pracy-do-niemiec-o-czym-pamietac/

Egzotyczna podróż poślubna

932
0
Share:

Planowanie ślubu i wesela z pewnością pochłania większość czasu par myślących o wspólnym życiu. Coraz więcej jednak osób, które nie chcą tracić czasu i przede wszystkim pieniędzy na olbrzymie wesela. Argumentem są przede wszystkim pieniądze – kilkadziesiąt tysięcy złotych lepiej spożytkować na wspólne mieszkanie czy budowę domu.
Dawniej organizacja wesela wymagała przede wszystkim zarezerwowania Sali i zaproszenia przynajmniej najbliższej rodziny. Polska tradycja mówi również o poprawinach następnego dnia. Młode pary, pragnąc odejść od tych zwyczajów decydują się najczęściej na skromny ślub w USC czy kościele, a później na niewielkie przyjęcie weselne w formie obiadu i tortu dla najbliższej rodziny. Takie przyjęcie z pewnością pozwoli na zaoszczędzenie znacznych kwot pieniędzy.

Co zamiast ślubu w Polsce?

Coraz popularniejsze staja się również śluby poza granicami Polski – topowe biura podróży oferują swoim klientom możliwość zawarcia związku małżeńskiego na rajskich wyspach, w otoczeniu palm i szumiącego morza. Z pewnością taka uroczystość ślubna pozostanie w pamięci do końca życia!
Pary decydujące się na ślub w tropikach muszą jedynie dostarczyć niezbędne dokumenty do biura podróży – formalnościami zajmą się jego pracownicy.
Gdzie warto wybrać się na podróż poślubną? Bez wątpienia wielkim zainteresowaniem cieszy się podróż poślubna do Dominikany, ale również na Mauritius, Seszele, Kubę. Taka podróż z pewnością może być połączona ze zwiedzaniem, nie tylko w formie wycieczek fakultatywnych. Wiele młodych par decyduje się na samodzielne zwiedzanie okolicy, np. przy pomocy skuterów. Wyjazdy organizowane przez biura podróży mogą łączyć egzotyczny ślub w tropikach i podróż poślubną – to opcja dla par, które ceremonię zaślubin chcą odbyć bez dodatkowych świadków.

Share: