Efektywny masaż odchudzający

442
0
Share:

Wiele kobiet boryka się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w różnych częściach ciała. Jest to spowodowane naszymi predyspozycjami genetycznymi oraz, niestety nie zdrowym trybem życia. Produkty bogate w cukier są bardziej szkodliwe i są wolniej trawione, niż te bogate w tłuszcze.

W walce z nadprogramowymi kilogramami potrzeba radykalnych posunięć i zmasowanego ataku.

Masaż Ursynów podporą w odchudzaniu

Idealną podporą dla diety redukującej tłuszcz jest odpowiednio wykonywany, regularny masaż. Ursynów jest dzielnicą, która oferuje studio masażu, w którym wykonuje się masaż pobudzających układ limfatyczny do szybszego wydalanie złogów. Dzięki niemu można poprawić system transportu złogów i tłuszczy, a to pomoże szybciej gubić znienawidzone kilogramy.

Każda partia ciała wymaga podejścia indywidualnego. Panie o figurze gruszki mają tendencję, by odkładać tłuszczyk w dolnych częściach ciała, takich jak uda, biodra, pośladki i łydki. Panie o figurze w kształcie jabłuszka gromadzą tłuszcz na brzuchu oraz na ramionach.

W zależności od tego, gdzie tłuszczu odkłada się najwięcej – tam będzie skierowana uwaga masażystki wykonującej masaż Ursynów zaprasza wszystkich zainteresowanych nowatorskimi technikami masażu, które pobudzając naturalne mechanizmy w ciele pomagają odzyskać harmonię, spokój i równowagę całego systemu.

Masaż odchudzający jest równocześnie masażem działającym w sposób energetyczny i szybko pobudzającym do działania.

Fitness, masaż odchudzający i dieta śródziemnomorska – trio idealne

Pobudzenie energetycznym masażem warto wykorzystać na siłowni. Nic tak nie poprawia humoru, jak odrobina ruchu. Masaż pobudza układ limfatyczny, który wzmocniony dodatkowo regularnym wysiłkiem fizycznym wspomaga organizm w walce z cellulitem na pośladkach i udach.

Po miesiącu stosowania masażu i ćwiczeń na siłowni cellulit zacznie znikać, podobnie jak niechciane kilogramy.

Na czym polega technika masażu odchudzającego?

Masaż odchudzający wykonuje się za pomocą wykonywania najpierw delikatnych ruchów, później stopniowo przechodząc do bardziej zamaszystych i energicznych. Do wykonania masażu, najczęściej używa się oleju roślinnego z dodatkiem specjalnej mieszanki ziół. Dzięki ziołowej kombinacji ciało jest bardziej promienne i dodatkowo złuszczone.

Dieta śródziemnomorska bogata w zdrowe tłuszcze roślinne i zwierzęce i witaminy z grupy B i D, niewielki wysiłek na siłowni oraz masaże odchudzające wykonane w połączeniu z aromaterapią dają niesamowite rezultaty, a pierwsze efekty są dostrzegalne gołym okiem już po pierwszym tygodniu.

Share: