E – wróżbiarstwo czyli wróżka na telefon.

569
0
Share:

Dwie stacje telewizyjne, setki portali internetowych i linii telefonicznych z których rocznie korzysta ponad trzy miliony klientów. Tak wygląda współczesne wróżbiarstwo. Wedle ostrożnych szacunków ten biznes jest wart w Polsce około sto milionów złotych

Wróżka XXI wieku

Mimo, że nadal wiele wróżek przyjmuje klientów osobiście w domu lub biurze, to coraz częstszym modelem wróżbiarstwa jest świadczenie tej usługi za pośrednictwem telefonu lub Internetu. Wróżka na telefon to koszt kilku złotych. Tyle bowiem kosztuje połączenie telefoniczne ze specjalną infolinią. Wedle ostrożnych szacunków średnio z tego typu usługi korzysta dziennie pięćdziesięciu dzwoniących. Na podstawie daty urodzenia i podstawowych danych osobowych możemy za pośrednictwem telefonu uzyskać tu poradę dotyczącą naszej przyszłości, postępowania czy odpowiedź w zakresie interesujących nas pytań. W niektórych wypadkach wróżka może postawić karty tarota, które udzielą odpowiedzi na konkretne pytanie dzwoniącego.
 
Oprócz wróżek telefonicznych i telewizyjnych na rynku działa kilkuset jasnowidzów i tarocistów, którzy udzielają porad za pośrednictwem stron internetowych. Tu oferta usług jest jeszcze większa i prócz porad w zakresie przepowiadania przyszłości zawiera na przykład usługę specjalną, która proponuje nam darmowy tarot.

Share: