Czy tarot przepowie naszą przyszłość?

1070
0
Share:

Wiele osób poszukuje odpowiedzi na dręczące ich pytania – najczęściej dotyczą one zdrowia, pomyślności w związkach, życiu zawodowym. Ze swoimi pytaniami często udają się oni do tarocistów i wróżek, nierzadko nie rozumiejąc, że tarot nie daje prostych odpowiedzi związanych z przyszłością. Na czym polega magiczna moc tej talii?

Tarot – wskazówki i możliwości

Jak tłumaczą specjaliści związani z wróżeniem: tarocistki i tarociści, tarot nie daje jednoznacznych odpowiedzi dotyczących przyszłości. Konkretne ustawienie kart względem siebie pokazuje możliwości, jakie stoją przed daną osobą. Warto wiedzieć, że karty Tarota mogą okazać się nieprzydatne – ma to miejsce w sytuacji, kiedy tarocista nie będzie w stanie znaleźć sensownych ścieżek losu w nich zapisanych.
Kluczem do dostrzeżenia stojących przed nami możliwości jest prawidłowa interpretacja położenia danych Arkana i zadawanie prostych pytań.

Tarociści przestrzegają przed obrażaniem kart. Wspominają interesantów, którzy przed rozpoczęciem wróżenia wątpliwi w magiczną moc tajemniczej talii. W takich przypadkach karty nie chcą współpracować pomimo silnych prób tarocisty. Rozwiązaniem jest odłożenie ich do ich pudełka i odczekanie na lepszy moment.

Źródło: tarot.net.pl.

Share: