http://malgo.com.pl/nowoczesne-garnki-i-patelnie/ http://rattanmeble.com.pl/wygodna-hustawka-w-ogrodzie/ http://4sch.pl/typy-dnia-nba/

Co zrobić na weselu zamiast oczepin?

1780
0
Share:

Nowoczesne Pary Młode twierdzą, że zabawy oczepinowe to przeżytek i na przekór tradycji coraz częściej z nich rezygnują. O gustach się nie dyskutuje, ciężko jest więc ocenić, czy takie podejście do wesela jest dobre, czy złe. Jaką więc inną atrakcję weselną mogą zapewnić buntownicy swoim gościom, aby o północy nie zabrakło emocji?

Sztuczne ognie

Fajerwerki na wesele to jeden z najciekawszych pomysłów. Państwo Młodzi zamiast na parkiet zapraszają gości na zewnątrz, na specjalnie przygotowany pokaz. Sztuczne ognie zaczynają wybuchać o północy i są kulminacją zabawy weselnej. Fajerwerki na wesele kojarzą się z witaniem nowego roku w wielkim mieście, wnoszą więc powiew przepychu i nowoczesności. Każdy, kto choć raz widział taki pokaz wie, że zapiera od dech w piersiach. Ogniste kule rozbijające się na tle rozgwieżdżonego nieba sprawiają niesamowite wrażenie, a także są idealnym tłem dla fotografa. Wymagają oczywiście od niego sporych umiejętności i refleksu, jednak fotografie w takiej scenerii będą jednymi z najpiękniejszych. Fajerwerki na wesele oczarują wszystkich, nawet najmłodszych uczestników imprezy.

Pokazy

Innym pomysłem na zajęcie gości są wszelkiego rodzaju pokazy. Jeśli chcemy jeszcze bardziej podkręcić atmosferę zabawy, zdecydujmy się na pokaz samby brazylijskiej. Zgrabne tancerki w skąpych, ale strojnych kreacjach oczarują nie tylko panów. Możemy zdecydować się również na pokazy barmańskie. Nasi goście z zapartym tchem będą mogli obserwować profesjonalnych barmanów w pracy, gdy artystycznie żonglują butelkami na sekundę przed zrobieniem drinka. Opcji jest naprawdę wiele, w tym pokazy magików, komików czy malowania piaskiem.

Karykaturzysta

Niektóre pary decydują się na zatrudnienie karykaturzysty. Rysuje on śmieszne portrety gości, a o północy może zaprosić ich na przygotowaną przez siebie „wystawę”. Goście musza znaleźć swoją karykaturę i oczywiście mogą zabrać ją ze sobą do domu na pamiątkę. Pamiętajmy, aby wybrać kogoś z rekomendacjami. Karykatury mają być śmieszne, lecz nie obraźliwe.

Share: